ZomBN1

ZomBN1

31.00

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Šis ir asiņains turpinājums spēlei BN1. Līdz pat 5 Izdzīvotāji stājas pretim ļaunajam Zombiju spēlētājam un tiem jāapstādina zombijus no Braitonas ieņemšanas. Izmantojot dažādus ieročus, sākot ar nūjām un akmeņiem, līdz pat uguns metējam, un dažādu aprīkojumu, piemēram, bruņas un un tālskati, spēlētāji sastapsies ar dažādiem interesantiem notikumiem!

Spēles gaita: Spēlētāji izlemj, kurš būs Zombijs. Visi citi spēlētāji ir Izdzīvotāji. Tiek sašķirotas kartiņas piecās kaudzēs, kā norādīts noteikumos. Katrs Izdzīvotājs paņem: veselības stāvokļa kartiņu un spēlētāju kauliņu. Tiek novietotas visas 6 izdzīvošanas kartiņas pie spēles galda, tā, lai neviens neredzētu kas uz tām norādīts. Galvenais tās kārtīgi samaisīt. Katrs Izdzīvotājs paņem vienu no 6 kartiņām. To novieto to sev priekšā ar skatu uz augšu. Spēlē piedalās 2 vai 3 Izdzīvotāji, tad Zombijs ņem 20 Zombiju kauliņus, bet, ja spēlētāji 4 vai vairāk, tad Zombijs paņem 26 Zombiju kauliņus. Katrs Izdzīvotājs kārtīgi izlasa savu kartiņu, katrai kartiņai ir savas īpašības. Izdzīvotāji novieto savus kauliņus uz start pozīcijas (Oranžs lauciņš, tas ir īpaši atzīmēts). Katrs Izdzīvotājs paņem atlikušās kartiņas, tās palīdzēs spēles virzībā. Zombijs paņem 9 Zombiju kauliņus un novieto tos, tām paredzētās vietās uz spēles laukuma. Kā arī viņš paņem 2 noslēpuma kartiņas un tur tā, lai neviens tās neredz. Katrs spēlētājs Izdzīvotājs paņem vienādu Barikāžu skaitu (ja ir trīs spēlētāji Izdzīvotāji, tie katrs paņem divas Barikāžu figūriņas). Ja kādas paliek pāri, tad tās tiek vienādi sadalītas jaunākajiem spēlētājiem. Spēli sāk spēlētājs pa kreisi no Zombija. Katrs Izdzīvotājs paņem vienu mērķa kartiņu un novieto to uz spēles galda, tā, lai citi redz. Katrs Izdzīvotājs novieto savas barikādes uz jebkura tukšā lauciņa.

Spēle notiek ar virzību pa spēles galdu, darot to kas noteikts uz lauciņa. Sīkākus spēles noteikumus uzzināsiet noteikumos.

Spēles mērķis: Spēlētājiem Izdzīvotājiem sakrāt 50 punktus un tad nokļūt jebkurā rozā laukumiņā, kas ir ap Braitonas staciju. Ja viņiem tas izdodas, tad viņi ir aizbēguši un uzvar.

Spēles mērķis: Zombiju spēlētājiem ir sakrāt 50 punktus un tad nogādāt 3 Zombijus uz jebkuriem rozā laukumiņiem, kas ir ap Braitonas staciju. Ja viņiem tas izdodas, Braitona ir ieņemta un Zombiji uzvar.

Spēli uzvar: Zombiji, ja nogādā visus Zombiju kauliņus uz Braitonas staciju. Izdzīvotāji, ja neļauj Zombijiem tikt līdz stacijai.

Papildus informācija

Gads

2014

Stāvoklis

10/10 (Kartiņas un figūriņas ir oriģinālajos iepakojumos)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

3-6

BGG info

NosaukumsZomBN1: A Board Game all About Zombie Infested Brighton (2014)
Grūtības līmenisĻoti viegls [0.00]
BGG Novērtējums7.08
Player Count (Recommended)3-6 (Unset)
DizaineriPaul Stapleton
MāksliniekiPaul Stapleton
IzdevējsBedsit Games
Spēles elementiDice Rolling, Hand Management, Roll / Spin and Move and Trading