Wordsearch!
19.99 12.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Wordsearch!

12.99

-35%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Šajā spēlē spēlētājiem pretim stājas laukums ar burtiem. Katram laukumam ir saraksts ar vārdiem, kas ir jāatrod no kreisās uz labo, no labās uz kreiso, no augšas uz leju, no lejas uz augšu, vai diagonāli. Šī spēle ir daudzspēlētāju vārdu meklēšana. Kad atrodi vārdu, tu to atzīmē ar saviem kauliņiem. Ja pretinieks atrod vārdu, kas satur burtu ar tavu kauliņu, tavs kauliņš tiek noņemts no spēles galda. Uzvar spēlētājs, kam ir visvairāk kauliņu uz galda tad, kad ir atrasti visi vārdi.

Spēles gaita: Novieto spēles laukumu galda vidū. Spēlētāji vienojas par to, kuru kartiņu liek uz spēles laukuma. Tiek pagriezts laukums un start pozīcijas jeb uz lapiņas iezīmētā, zaļā lauciņa. Katrs spēlētājs izvēlas, kuras krāsas žetonus izmantos. Jaunākais spēlētājs vai pēc vienošanā  sāk spēli.

Tiek pagriezts spēles galds, lai uzrādās pirmais vārds. Tas tiek nolasīts skaļi. Visi spēlētāji meklē norādīto vārdu. Vārds var būt: no kreisās uz labo, no labās uz kreiso, no augšas uz leju, no lejas uz augšu, vai diagonāli. Pirmais spēlētājs kurš atrod vārdu, skaļi saka to un novieto savus žetonus uz tā vārda burtiem. Ja spēlētājs nosauc skaļi vārdu, bet kļūdies vai nevari norādīt, tad spēlētājs nevar vairāk piedalīties jeb meklēt to vārdu. Kad vārds tiek atrasts un žetoni uzlikti uz to, tad tiek griezts spēles galds, lai ieraudzītu nākamo. Spēle beidzas, kad tiek atrasti visi vārdi.

Spēles mērķis: Atrast pēc iespējas vairāk vārdu.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kura žetoni ir vairāk uz laukuma.

Papildus informācija

Gads

2019

Stāvoklis

10/10 (Ir papildus 2 vārdu kartiņas.)

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā īpaši nemaina spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

2-4

BGG info

NosaukumsWordquest (2009)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.00]
BGG Novērtējums5.55
2-4
Dizaineri(Uncredited)
MāksliniekiUncredited
IzdevējsAlga, Crown & Andrews Ltd., Drumond Park Ltd., Goliath Games and Korea Boardgames Co., Ltd.
Spēles elementiPattern Recognition