Wizard’s Battle
23.99 11.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Wizard’s Battle

11.99

-50%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Pasaulē, kurā valda maģija, tikai spēcīgākais burvis var iegūt savā īpašumā tūkstošgades relikviju. Burvju cīņa drīz sāksies. Relikvija mainīs krāsu un spēlēs skaņas, norādot, kādu burvestību būs jāveic burvjiem!

Spēles gaita: Relikvijai ir divas puses – zaļa un zila. Spēlētāji izvēlas attiecīgas krāsas burvju nūjiņu un novieto relikviju tā, lai stāvētu pret savu krāsu. Jāņem vērā tas, ka burvju nūjiņas ir jātur ar pogu uz augšu. Divu spēlētāju režīmu var ieslēgt relikvijas apakšā iestādot slaideri uz 2 vai 3 (2. līmenī ir jāpielieto četras burvestības, bet 3. līmenī visas astoņas). Visas burvestības ir redzamas uz references kartiņām, kas tiek iedotas katram spēlētājam, kamēr vēl nemāk burvestības no galvas:

Kad relikvija sāk izdot soļu skaņas, spēlētāji ar mugurām attālinās no relikvijas. Kad šī skaņa beidzas, abi spēlētāji apstājas un nedrīkst pagriezties, kamēr nav nākamās skaņas. Kad tā atskan, abi spēlētāji ātri pagriežas. Relikvija iedegsies kādā no burvestību krāsām un izdos attiecīgo skaņu – abiem spēlētājiem ir jācenšas veikt attiecīgo burvestību. Tas, cik kustības no burvestības ir izpildītas pareizi, ir redzams pēc tā, cik savas krāsas dārgakmeņi iemirdzas. Pirmais spēlētājs, kas izpilda burvestību pareizi, liek relikvijai novibrēt, un tas nozīmē, ka viens pretinieka dārgakmens izdziest pavisam. Spēle beidzas, kad kādam spēlētājam ir izdeguši visi dārgakmēni un to norāda tas, ka relikvija skaļi pasaka “BLUE” (zils) vai “GREEN” (zaļš). Spēli var spēlēt arī viens pats, izmantojot slaidera pirmo pozīciju.

Spēles mērķis: Izpildīt burvestības ātrāk, nekā to izdara pretinieks

Spēli uzvar: Spēlētājs, kas pirmais panāk, ka izdziest visi pretinieka dārgakmeņi.

Papildus informācija

Stāvoklis

8/10 (Trūkst noteikumi un kastei redzami bojājumi)

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā īpaši nemaina spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

2