Izpārdošana!

Who Wants To Be A Millionaire? (2nd Edition)

7.99

-68%

Nav noliktavā

Balstoties uz TV šovu, kas ir pulcējis rekordlielu skatītāju skaitu visā pasaulē. Jāatbild uz arvien grūtākiem vispārīgiem zināšanu jautājumiem pēc kārtas, nekļūdoties, lai laimētu lielākas un lielākas naudas summas (šajā gadījumā izdomātu naudu!)

Spēles gaita: Spēlētāji izvēlās vienu spēles vadītāju. Vadītājs izdala katram spēlētājam 3 papildu iespējas – 50:50, jautājums auditorijai un zvans draugam. Visi spēlētāji atbild uz jautājumiem par kuriem var dabūt naudu. Pirmā jautājuma balva 100$ un ar katru jautājumu paliek vairāk līdz pat 1000000$. Katrs spēlētājs atbildot uz jautājumu pareizi saņem uz kartiņas norādīto naudu un var izvēlēties vai patur naudu, vai turpina spēli. Nākamā gājienā, ja izvēlās turpināt spēli, tad iedod visu naudu pret jautājumu. Ir trīs līmeņi kurā, ja atbild nepareizi nepazaudē visu naudu, bet iegūst starp summu – no 5 līdz 9 jautājumam 1000$ vai no 10 līdz 14 jautājumam 32000$. Spēli uzvar viens spēlētājs, ja divi vai vairāk ir nonākuši līdz beigām, tad turpina uzdot grūtākos jautājums līdz brīdim kad viens atbild nepareizi.

Spēli var spēlēt arī divatā, kad viens ir vadītājs un otrs min jautājumus vai abi ir spēlētāji un viens otram nolasa jautājumus.

Papildiespējas:

  1. 50:50 – no 4 atbilžu variantiem vadītājs atstāj atklātus 2.
  2. Jautājums auditorijai – visi pārējie izsaka savu atbilžu variantu kurā var ieklausīties vai tieši pretēji.
  3. Zvans draugam – Drīkst izvēlēties cilvēku kam jautās palīdzību zvanot pa tālruni. Kad sazvana draugu ir dotas 30 sekundes, lai uzzinātu atbildi no drauga. Ja nav iespēja sazvanīt nevienu draugu, tad drīkst jautāt palīdzību arī kādam citam spēlētājam.

Spēles mērķis: Pēc iespējas vairāk atbildēt uz jautājumiem, lai vinnētu galveno balvu.

Spēli uzvar: Tas kuram vairāk naudas vai arī tas kurš uzvar milijonu.

Papildus informācija

Gads

2001

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-5 vai komandas.