Izpārdošana!

What’s That Smell?

6.99

-53%

Nav noliktavā

“What’s That Smell” ir smieklīga smaržu minēšanas spēle, kas liks tavam degunam iespringt. Uzmini smaržas un smakas pareizi, vai saņemsi smirdīgas sekas! Lejupielādē aplikāciju telefonā, lai uzlabotu spēles gaitu un iemūžinātu labākos momentus!

Spēles gaita: Katrs spēlētājs paņem savu kāršu turētāju. Var spēlēt izmantojot arī aplikāciju. Laiku var arī uzstādīt ar taimeri. Tiek ieslēgts taimeris un spēlētājs paņem savu kāršu turētāju un atloka lapiņu. Lapiņai vajag atlocīt tikai augšiņu. Ar pirkstu paberzē pret lapu, lai justu smaržu. Kad zini atbildi, uzraksti to uz pierakstu lapiņas, bet nesaki skaļi! Kad laiks ir beidzies, padodiet tālāk pulksteņa rādītāja virzienā. Spēle beidzas, kad visi spēlētāji ir pasmaržojuši visas kartiņas jeb ir nonākusi atpakaļ tava kartiņa.

Punktu skaitīšana: 

  • Smaržas uzminēšana (Smell Guess) – Tu iegūsti 5 punktus, ja uzmini precīzi. Ja atbilde ir 2 vai 3 pozīcijā, tad tu iegūsti 3 punktus.
  • Smaržas kategorija (Smell Category) – Tu iegūsti 1 punktu, ja uzmini kategoriju, pat, ja neesi uzminējis pašu smaržu.
  • Smaržas asociācijas (Smell Association) – Visi spēlētāji balso par to, kuram ir smieklīgākā vai interesantākā asociācija ar to smaržu, tas iegūst 2 punktus.
  • Bonusa aplikācijas punkti (Bonus App Points) – Ja tava atbilde saskan ar aplikācijas atbildi, tad tu iegūsti 1 punktu.

Spēlētājs, kurš vinnē raundu var likt jebkuram spēlētājam ieelpot vienu no pretīgajām smaržām. Spēlētājam tā kārtīgi jāieelpo 3 reizes. To var uzfilmēt aplikācijā.

Ja piedalās vairāk par 6 spēlētājiem, tad var spēlēt komandās.

Spēles mērķis: Pēc iespējas precīzāk noteikt smaržu.

Spēli uzvar: Spēlētājs ar lielāko punktu skaitu.

Papildus informācija

Gads

2018

Stāvoklis

8/10 (Trūkst: smaržas strēmelīte, lai noteiktu spēlētāju un miskastes maisiņi.)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-6 vai komandas.