Izpārdošana!

Upwords

11.99

-37%

Nav noliktavā

Līdzīga klasiskajai Scrabble, bet ar papildinājumu. Vārdus vairs nav jābūvē tikai vienu otram blakus, bet arī liekot to virs cita vārda! Vai tas vienkāršo spēli, vai pagrūtina to, tas jāizlemj tev pašam! Nāc un iegremdējies šinī burtu spēlē!

Spēles gaita: Spēles sākumā, katrs spēlētājs no burtu kastītes izvelk septiņus burtu kauliņus, ko noliek kauliņu statīvā. Sarūpē lapu un rakstāmo, lai varētu pierakstīt katra spēlētāja iegūtos punktus par vārdu un beigās varētu noteikt uzvarētāju! Kad visi gatavi spēlei, pirmais vārds tiek izlikts laukuma centrā, lai viens no burtiem būtu uz sarkanā lauciņa. Pēc tam katram jaunajam vārdam ir jābūt vismaz vienam kopīgam burtam ar kādu no uz laukuma jau esošajiem vārdiem. Kauliņu statīvā visu laiku jābūt septiņiem kauliņiem, tātad pēc gājiena jāņem no maisiņa tik daudz kauliņu, cik gājiena laikā uzlikti uz laukuma. Gadījumā, ja kādam no spēlētājiem nav ko uzlikt, viņš var: izlaist gājienu vai samainīt kauliņus no statīva pret kastītē saturu, ieliekot iekšā un izņemot vienādu kauliņu skaitu. Maiņas gadījumā spēlētājs gājienu neturpina.

Spēles mērķis: Savākt vairāk punktus no vārdiem/burtiem

Spēli uzvar: Tas, kurš iegūst visvairāk punktus.

Papildus informācija

Gads

2006

Stāvoklis

10/10 (Kastei nelieli bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-4

BGG info

NosaukumsUpwords (1982)
Grūtības līmenisViegls [1.69]
BGG Novērtējums5.74
2-4
DizaineriElliot Rudell
MāksliniekiUncredited
IzdevējsCEFA (Celulosa Fabril S. A.), Fratelli Fabbri Editori (Fabbri Editore), Funskool Games, Hasbro, MB Jeux, MB Juegos, MB Spellen, Milton Bradley, Nilco S.A., Parker Brothers, Parker Spiele, Spin Master Ltd. and Winning Moves Games (USA)
Spēles elementiHand Management, Layering and Tile Placement