Trivial Pursuit: DVD – The Lord Of The Rings Trilogy Edition
46.99 22.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Trivial Pursuit: DVD – The Lord Of The Rings Trilogy Edition

22.99

-51%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Šajā Trivial Pursuit versijā spēlētāji izmanto kārtis un divus DVD, lai atbildētu uz 2400 jautājumiem par Gredzenu Pavēlnieka fimu triloģiju. Spēle iekļauti Frodo, Galadriela, Gendalfa un Aragorna kauliņi, kuros ievietojas kategoriju kauliņi.

Spēles gaita: Spēli var spēlēt tāpat kā klasisko izlaidumu – Trivial Pursuit.

Otrā spēlēšanas versija ir izmantojot spēlē iekļautos diskus. Katrs spēlētājs izvēlās savu kauliņu un novieto uz sava start lauciņa. Tiek ievietots 1 disks. Tiek izvēlēta spēles versija. Katrā versijā ir dažādi jautājumi, tāpēc iespējamība, ka atkārtosies ir diezgan maza.

Gājiena sākumā tiek mests metamais kauliņš. Var izvēlēties, uz kuru pusi vēlss iet un kādu kategoriju vēlss minēt. Ja uzkāpj uz lielajiem lauciņiem, tad tiek izmantots DVD disks, lai redzētu jautājumu. Sākumā atbild tas, kurš uzkāpa uz noteiktā lauciņa. Pēc pāris sekundēm parādās: Visi spēlē (All Play), tad drīkst minēt visi, kuriem nav tās kategorijas kauliņš. Ja spēlētājs uzkāpj uz lielā lauciņa, bet tam ir tās krāsas kauliņš, tad tas ņem kartiņu un atbild uz to. Kad ir savākti visi kauliņi, ir jādodas uz tuvāko finiša līniju. Kad tiek atbildēts uz visiem finiša līmeņa jautājumiem, ir jāatbild uz pēdējo galveno jautājumu. Tas ir atrodams DVD diskā, ja atbild uz to spēli uzvar! Ja atbild nepareizi, tad jāgaida nākamais savs gājiens un jāmēģina vēlreiz.

Spēles mērķis: Pēc iespējas vairāk atbildēt uz jautājumiem.

Spēli uzvar: Pirmais spēlētājs, kurš sasniedz finišu un atbild pareizi uz pēdējo jautājumu.

Papildus informācija

Gads

2004

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-4 vai komandas