Trivial Pursuit DVD: Star Wars Saga Edition
43.99 24.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Trivial Pursuit DVD: Star Wars Saga Edition

24.99

-43%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Šis Trivial Pursuit: Genus Edition nāk komplektā ar interaktīvu DVD. Jautājumi ir par vēsturi, tehnoloģijām un varoņiem no vēsturiskās Zvaigžņu Karu sāgas. Spēle ar īpašiem varoņu kauliņiem – figūriņām.

Spēles gaita: Spēli var spēlēt tāpat kā klasisko izlaidumu – Trivial Pursuit.

Otrā spēlēšanas versija ir izmantojot spēlē iekļautos diskus. Katrs spēlētājs izvēlās savu kauliņu un novieto uz sava start lauciņa. Tiek ievietots 1 disks. Tiek izvēlēta spēles versija. Katrā versijā ir dažādi jautājumi, tāpēc iespējamība, ka atkārtosies ir diezgan maza.

Gājiena sākumā tiek mests metamais kauliņš. Var izvēlēties, uz kuru pusi vēlss iet un kādu kategoriju vēlss minēt. Ja uzkāpj uz lielajiem lauciņiem, tad tiek izmantots DVD disks, lai redzētu jautājumu. Sākumā atbild tas, kurš uzkāpa uz noteiktā lauciņa. Pēc pāris sekundēm parādās: Visi spēlē (All Play), tad drīkst minēt visi, kuriem nav tās kategorijas kauliņš. Ja spēlētājs uzkāpj uz lielā lauciņa, bet tam ir tās krāsas kauliņš, tad tas ņem kartiņu un atbild uz to. Kad ir savākti visi kauliņi, ir jādodas uz tuvāko finiša līniju. Kad tiek atbildēts uz visiem finiša līmeņa jautājumiem, ir jāatbild uz pēdējo galveno jautājumu. Tas ir atrodams DVD diskā, ja atbild uz to spēli uzvar! Ja atbild nepareizi, tad jāgaida nākamais savs gājiens un jāmēģina vēlreiz.

Spēles mērķis: Pēc iespējas vairāk atbildēt uz jautājumiem.

Spēli uzvar: Pirmais spēlētājs, kurš sasniedz finišu un atbild pareizi uz pēdējo jautājumu.

Papildus informācija

Gads

2005

Stāvoklis

10/10 (Kastei nelieli bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-4 vai komandas

BGG info

NosaukumsTrivial Pursuit: DVD – Star Wars Saga Edition (2005)
Grūtības līmenisViegls [1.91]
BGG Novērtējums5.94
2-6
Dizaineri(Uncredited)
MāksliniekiUncredited
IzdevējsHasbro, Horn Abbot Ltd. and Parker Brothers
Spēles elementiRoll / Spin and Move