Izpārdošana!

Topsy Turvy

5.99

-50%

Nav noliktavā

Līdzīga spēle kā Twister. Bet savādāks laukums. Rokām un kājām ir tikai 2 krāsas, nevis četras. Kā arī šinī versijā var spēlēt komandās!

Spēles gaita: Spēli var spēlēt ar vadītāju vai bez tā. Gājiena sākumā jāgriež rats un jānovieto roka vai kāja tai paredzētā vietā. Uz viena laukuma var būt viena roka vai kāja. Kad ķermeņa daļa ir pielikta pie zemes, to izkustināt vairāk nevar. Ja visi vienas krāsas lauciņi ir aizņemti, tad jāgriež vēlreiz.

Citi spēles veidi:

  • Topsy Turvy Rotation – Šinī versijā ir tikai viens vadītājs jeb griezējs, kurš pats nepiedalās spēlē. Viņš uzgriež uz “visiem tas ir jādara”. Piemēram: Uzgriež ”labā roka”, visi novieto labo roku uz dzeltenās rociņas. Liek pēc kārtas, nevis reizē.
  • Team Topsy Turvy – Spēlē tāpat kā klasisko, tikai komandās, iesakāms pa divi. Spēlētāji var dalīt vienu lauciņu. Ja kāds no spēlētājiem izdara kādu no kļūdām, piemēram nokrīt vai uzkāpj uz cita lauciņa, tad izstājās visa komanda.
  • Topsy Turvy Challenge – Katra komanda spēlē ar vienu pretējo komandu. Iesakāms pierakstīt punktus uz lapiņas.
  • Topsy Turvy Battle – Tāpat kā Challenge versijā, bet komanda spēlē savā starpā, tā kura zaudē, izstājas no spēles, bet tā, kura uzvar, paliek spēlē un sacenšas ar nākamo komandu. Vinnē tā, kura paliek pēdējā.

Spēles mērķis: Pēc iespējas ilgāk palikt spēlē.

Spēli uzvar: Pēdējais spēlētājs.

Papildus informācija

Gads

2017

Stāvoklis

9/10 (Kastei redzami bojājumi)

Valoda

Angļu valodā, bet nezinot to, tā nemaina spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

2+