Izpārdošana!

The Wonderful World Of Disney

9.99

-38%

Nav noliktavā

Katrs spēlētājs iejūtas kāda Disney varoņa lomā (Donalds Daks, Mikipele, Dambo, Bambijs un citi). Spēle turpinās ar to, ka dalībniekiem ir jākrāj žetoni.
Katru gājienu spēlētāji krāj dažādas Disneja balvas, pārdodot žetonus. Tos var iegādāties katra gājiena beigās pēc izsoles principa.
Pirmais spēlētājs, kas sakrāj pa žetonam no katras krāsas un vismaz 12 Disneja balvas, ir uzvarētājs.

Spēles gaita: Saliek spēles galdu. Katrs spēlētājs izlem kurš Disney tēls viņš vēlās būt un paņem 7 tās krāsas kauliņus (Tokens). Ja ir mazāk par 8 spēlētājiem, tad katram spēlētājam jāpaņem atlikušā krāsas kauliņu (Jeb tā tēla kura nav nevienam citam). Vienam spēlētājam ir jābūt – Snow White, kurš kontrolēs darbību ar spēles kauliņiem. Visas kartiņas tiek samaisītas un novietotas tām paredzētās vietās.

Katrs spēlētājs gājiena sākumā maina savu kauliņu pret ”Disney Award”, kā tas notiek: 1. Spēlētājs izlemj kuru kauliņu viņš pārdod. 2. Spēlētājs saka skaļi ko vēlās iegādāties vai parasto balvu (Single Award), vai dubulto balvu (Double Award). 3. Spēlētājs met kauliņu un dabū tik punktus, cik ir uzmestais rezultāts, ja ir izvēlēts dubultais, tad dabū dubultā noteikto punktu skaitu. 4. Atdotie kauliņi nonāk spēles vidū.

Katrā gājienā spēlētājs var ne tikai pārdot žetonus Sniegbaltītei, bet arī izsoles kārtā iegādāties jebkuru žetonu no spēles laikuma vidus. Sniegbaltīte kontrolē izsoli un kad pirmais spēlētājs ir nosaucis savu summu, pārējie spēlētāji var solīt vairāk. Sniegbaltīte pārdot žetonu augstākajam solitājam. Ja izrādās, ka augstākajam solītājam nav pietiekami daudz Disneja balvu, lai samaksātu par žetonu, tad kā sods, tam ir jāatdod viens no saviem žetoniem Sniegbaltītei. Kad spēlētājs ir iegādājies žetonu, viņam ir arī jāpaņem augšējā kartiņa un jāizdara, kas rakstīts tai otrā pusē. Spēlētājs, kam nepietiek žetonu vai Disneja balvu, pamet spēli.

Spēles mērķis: Iegūt vairāk žetonus.

Spēli uzvar: Pēdējais spēlētājs kurš paliek spēlē.

Papildus informācija

Gads

1974

Stāvoklis

10/10 (Jauns)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-8