Izpārdošana!

The Twilight Saga: New Moon – The Movie Board Game

7.99

-56%

Nav noliktavā

Izaicini savus draugus un uzzini, kas zina vairāk par Twilight New Moon jo vairāk tu zini, jo lielāka iespēja uzvarēt; Balstoties uz populāro filmu, spēle ietver dēli ar filmas attēliem, ainu kārtis ar filmas attēliem, tēliem un kauliņiem; Atbildi uz jautājumiem par New Moon un par taviem draugiem, lai virzītos uz priekšu pa laukumu.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlās savu kauliņu un novieto to uz vienu no sākuma (start) lauciņiem. Samaisa kartiņas un novieto uz spēles galda. Novieto Edvarda un Bellas kartiņas vairākās kaudzītēs. Katrs spēlētājs paņem papīru un zīmuli. Spēli sāk jaunākais spēlētājs vai pēc dalībnieku vienošanās. Gājiena sākumā met kauliņu un dodies norādīto skaitu uz priekšu, jebkurā virzienā. Ir divu veidu kārtis – izaicinājuma (challenges) un stāsta (story) kārtis. Izaicinājuma kāršu lauciņi ir apzīmēti ar divu veidu dunčiem: sarkaniem un baltiem. Sarkanie dunču laukumi – jautājumu lauciņš (trivial challanges); Baltais dunču laukums – ne jautājuma lauciņš (non-trivia challanges). Stāsta kartiņas – tās izvelk spēlētājs un padod nākamajam pa kreisi. Kartiņu jānolasa skaļi un tad novieto sev priekšā. Kad saņem kartiņu, tu vari izmantot tajā pašā gājienā; daudzām no tām ir norādīts, ka tās ir jānomet malā; Tu vari izmantot to tikai sava gājiena laikā.

Spēles mērķis: Ieej ”Twilight Saga” pasaulē un apvienojies ar Edvardu un Bellu, savācot katru ”Eight Scene” kārti, arī Bellas un Edvarda kārtis.

Spēli uzvar: Pirmais kurš savāc visas ”Eight Scene” kārtis un Bellas un Edvarda kārtis.

Papildus informācija

Gads

2009

Stāvoklis

9/10 (Kastei nelieli bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-8