Izpārdošana!

The Key to the Kingdom

14.99

-63%

Nav noliktavā

Izmantojot dažādus ieročus, spējas un teleportus un cīnoties savā starpā, spēlētājiem ir jākrāj dārgumi un jātiek ar tiem prom!

Spēles gaita: Spēles galds sastāv no sešām daļām. Spēlētāji savā starpā saskaras ar dažādiem šķēršļiem. Vai riskēsi pamodināt Guļošo milzi vai mēģināsi tikt pāri Čūsku bedrei? Neaizmirsti, ka Dēmonu karalis var iemest tevi kādā no sešiem saviem cietumiem! Minūtes laikā vari tikt iemests Maģiskajā virpulī un tikt aizmests uz citu pasauli, pilnu ar jūras briesmoņiem, dzīviem mežiem un maģiskām miglām. Lai iegūtu Dārgumus, tev var gadīties izmantot savu ēdienu un citas kārtis lai cīnītos ar Galvaskausus ēdošiem ciklopiem pie Martira Tempļa. Bet esi gatavs – izgāzies un uzreiz būsi cietumā. Tavs aizbēgšanas ceļš arī būs pārpildīts ar briesmām – un neaizmirsti, ka pārējie spēles dalībnieki mēģinās izdarīt to pašu, ko tu!

Spēles mērķis: Izdzīvot un aizbēgt ar karalistes atslēgu.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kas aizbēg pirmais

Papildus informācija

Gads

1990.

Stāvoklis

7/10 (Trūkst viens virpulis (black whirlpool rings), vizuālais noformējums; trūkst 2 melnie tilti (black bridge); 3 no 6 dārgumu kartiņas (treasure cards) un kastei nelieli bojājumi.

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-6