The Da Vinci Code Board Game: The Quest for the Truth
20.99 14.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

The Da Vinci Code Board Game: The Quest for the Truth

14.99

-29%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Spēle, kuru iedvesmojis tāda paša nosaukuma bestsellera romāns un licencējusi filmu kompānija, kas filmu veido, balstoties uz Da Vinči kods grāmatu. Spēle ietver 15 dažādas mistērijas spēlētājiem, lai atrisinātu un izmantotu dažus gudrus rīkus, kas spēlētājiem jāizmantolai atrisinātu noslēpumusTu esi kriptologs un esi nosūtīts uz Eiropu, lai atšifrētu dažādus senos kodus. Pavedieni un atbildes ir paslēpti četrās mistiskās baznīcās un pasaulslavenajā Luvras muzejā.

Tavs uzdevums ir atšķetināt dažus pavedienus katrā piedzīvojumā. Katrs pavediens tev iedos dažus burtus, kas kopā atklās 20   simbolu Mistisko Frāzi. Pa ceļam var gadīties, ka pavedienus atšķetināsi ātri, taču var būt arī, ka tev nāksies apmeklēt vairāk par vienu lokāciju.

Speles gaita: Spēlei ir 2 posmi. Pirmajā posmā spēlētāji ripina kauliņu un kustina savas figūras ap dēli, lai apmeklētu dažādas vietas, kur aplūkot zīmju kartītes, lai varētu izdomāt noslēpumaino frāzi. Lai atrisinātu katru no šiem rādītājiem, ir vajadzīgs cits mehānisms. Daži izmanto spoguli, lai apgrieztu burtus, daži izmanto dekodētāju kārbu, kas ir uzlikta uz kartes noteiktā veidā, lai atklātu daļu no noslēpumainās frāzes, un dažas ir tikai mīklas, ko atrisinātIespējams, spēlētājiem vajadzēs apmeklēt Luvru un apskatīt tur gleznu. Kad spēlētāji apmeklē Luvrustiem ir tikai 30 sekundes laika, lai atrastu pareizo kartīti ar gleznukas attiecas uz viņu tēliem, izpētītu gleznu un informāciju kartē un, cerams, uzzinātu informāciju, kas viņiem vajadzīga, lai atrisinātu pašreizējo tēzi.

Kad kāds spēlētājs domā, ka ir atrisinājis Mistēriju, tas dodas uz valdes centru un paziņo atbildi. Ja tam ir taisnība, tad visi spēlētāji gūst 1 punktu katram burtam (un tukšajai vietai), kas bija pareizs Mystery Phrase. Spēlētājs, kas ir ieguvis Mystery Phrase pareizo ezultātu, saņem 5 bonusa punktusAr to sākas spēles 2. posms, jo tagad no mistērijas grāmatas tiek nolasīti 5 jautājumi. Šie jautājumi attiecas uz jautājumiem, kurus spēlētāji atklāja spēles laikā. Katrs jautājums, kuram spēlētājam ir taisnība, Iegūst 5 punktus. Ja spēlētājs atbild uz visiem 5 jautājumiem pareiziviņš iegūst vēl 5 punktus.

Spēles mērķis: Būt pirmajam kurš atmin mistēriju un atbild pareizi uz vairāk jautājumiem.

Spēli uzvar: Spēlētājs ar visaugstāko punktu skaitu.

Papildus informācija

Gads

2006

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-6

BGG info

NosaukumsThe Da Vinci Code Board Game: The Quest for the Truth (2006)
Grūtības līmenisViegls [2.00]
BGG Novērtējums5.16
2-6
DizaineriTerry Miller Associates
MāksliniekiUncredited
IzdevējsColumbia Pictures, Hasbro, Identity Games International B.V., Mega Brands, Nilco S.A., RoseArt, Winning Moves France, Winning Moves Games (USA) and Winning Moves Germany
Spēles elementiMemory and Roll / Spin and Move