The Chat-Up Board Game
25.99 11.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

The Chat-Up Board Game

11.99

-54%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Šī čalošanas spēle visai ģimenei ir tieši tas, ko visi daiļrunātāji ir gaidījuši!

Tu vari iztestēt šos klasiskos sakāmos uz pretējo dzimumu jebkurā laikā un vietā – vīna bārā, lielveikalā, veļas mazgātavā, sporta zālē, nakts klubā, vai pat pludmalē.

Ja tev būs pareizā nostāja, tad visi trumpji būs tavā pusē, bet uzmanies no lamatām!

Pārbaudiet saderību, iemācieties interesantus sakāmos, un uzziniet, kurš ir visdaiļrunīgākais!

Spēles gaita: Tiek sašķirotas kartiņas pa kaudzītēm un samaisītas. Tās tiek novietotas uz spēles galda, tām paredzētās vietās. Katram spēlētājam tie izdalītas trīs ”Chat-up lines” ar skatu uz leju, tā, lai citi spēlētāji tās neredzētu. Katrs spēlētājs var apskatīties savas kartiņas. ”Decision” kartiņas tiek sadalītas divās kaudzītēs un tiek novietotas vienā pusē. Katrs spēlētājs izvēlas savu kauliņu un novieto to ”Start” lauciņā jeb spēles sākumā. Visus krāsainos punktu kauliņus novieto blakus spēlētājiem. Spēlētāji izlemj kurš sāk spēli.

Spēlētājs met kauliņu un iet noteikto skaitu uz priekšu. Izpilda noteikto, kas rakstīts uz lauciņa.

Lauciņi:

 1. Take 1/2 items of posing stuff – Vīrieši ņem kartiņu no vīriešu kaudzītes, sievietes pretēji. Šī kartiņa palīdzēs spēles laikā. Katram spēlētājam var būt divas no šīm kartiņām.
 2. Improve advance – Pazaudē vienu krāsaino punktu kauliņu, ja tāds ir.
 3. Throw a party – Jebkuram spēlētājam, kas piezemējas uz šī lauciņa, ir jātaisa ballīte. Visi spēlētāji dodas uz “THE PARTY” lauciņu spēles centrā un ballītes rīkotājs cenšas pačalot ar visiem pretējā dzimuma pārstāvjiem ballītē (līdz 3 personām). Turpiniet tās pašas darbības, kā čalošanā (skatīt zemāk), izņemot, ka uz katru cilvēku var izmantot tikai vienu sakāmo, sākot ar pirmo pretējā dzimumu dalībnieku pa kreisi un turpinot pulksteņrādītāja virzienā. Tu vari izmantot savu Posing Stuff, lai iegūtu papildus punktus.
 4. Compatibility check – Spēlētājs uzkāpjot uz šī lauciņa var pārbaudīt saderību ar pretējā dzimuma spēlētāju. Spēlētājs izvēlas vienu pretējā dzimuma spēlētāju. Abi spēlētāji izvelk ”Decision” kartiņu. Jebkurš cits spēlētājs paņem vienu ”Compatibility check” kartiņu un nolasa to skaļi. Abiem spēlētājiem ir jāizvēlas viena no trim atbildēm, kura vairāk raksturotu viņu pašu. Atbilde jānovieto sev priekšā. Abi spēlētāji reizē griež atbilžu kartiņu jeb ”Decision” kartiņu. Ja kartiņas atbilst, tad spēlētāji kopā dodas uz randiņa lauciņu jeb ”Chatting-up” lauciņa. Ja kartiņas neatbilst, tad pāris nav saderīgs un tiek turpināta spēle.
 5. Lokāciju laukumi – Ja spēlētājs uzkāpj uz kāda no lokāciju lauciņa tam ir tur jāpaliek līdz nākamajam gājienam. Ja tas ir aizņemts ar spēlētāju no sava dzimuma, tad spēlētājam ir jāmet vēlreiz metamais kauliņš un jādodas uz priekšu. Ja tas ir aizņemts ar spēlētāju no pretējā dzimuma, tad jāsāk ”Chatting-up” darbības, kas tiks aprakstītas zemāk.

Chatting-up (Čalošana)

Uz jebkuras lokācijas lauciņa ir jāčalo ar pretējā dzimuma pārstāvi. Spēlētājs, kas čalo ar otru = daiļrunātājs. Spēlētājs, kas atbild = upuri

 1. Daiļrunātājs iet uz tuvāko nenumurēto lauciņu uz ārējā riņķa un upuris paliek centra lauciņa
 2. Ja uz čalošanu tika nokļūts pēc veiksmīgas Saderības Pārbaudes, daiļrunātājs paiet vienu lauciņu uz priekšu pa apli. Tas ir gājiena turpinājums.
 3. Daiļrunātājam būtu jāizmanto savi Posing Stuff, lai palielinātu iespējas čalošanā. Pakustiniet savu kauliņu attiecīgu lauciņu skaitu pa riņķi, apkārt lokācijai un novietojiet Posing Stuff kartiņas kavas apakšā. Posing Stuff kartiņas var izmantot tikai pirms čalošanas!
 4. Izvēlies ”Chat-up line” vienu no trim kura ir rokās. Jāpasaka to upurim. Katrai lokācijai ir savs punktu skaits. Daiļrunātājs iet uz noteikto lokāciju un savāc noteikto punktu skaitu kauliņus, un atgriež kartiņu kaudzītes apakšā.
 5. Upuris, atbild paņemot ”Reponse” kartiņu un, nolasa to skaļi. Punkti kuri ir rakstīti kartiņas apakšā, norāda, cik lauciņus daiļrunātājs iet uz priekšu vai atpakaļ. Upuris neiet uz priekšu.
 6. Tas var tikt atkārtots līdz pat trim reizēm (atkarībā no tā, cik Čalošanas kartiņu ir rokā). Čalošanas vienmēr beidzas ar atbildi.
 7. Ja iegūst vairāk nekā sešus punktus, ir jāturpina iet pa apli pulksteņrādītāja virzienā.
 8. Kad Čalošanas ir paeigta, sekojiet instrukcijām uz lauciņa, uz kura tagad stāvat. Ja ir teikts paņemt Čalošanas gredzenu, paņem žetonu, kas atbilst lokācijas krāsai. Ja ir teikt noņemt Čalošanas gredzenu, noņem jebkuru žetonu no sava veikala.
 9. Šīs ir daiļrunātāja gājiena beigas. Abi spēlētāji izmet kauliņu un iet pa spēles galdu ierastajā menierē. Daiļrunātājas aizstāj visas izmantotās Čalosanas kartiņas ar dažām jaunām no Čalošanas komplekta, lai rokā ir tieši trīs kartiņas.

Spēles mērķis: Mācēt daiļi runāt un būt pirmajam, kurš savāc 5 dažādas krāsas Čalošanas gredzenus/žetonus

Spēli uzvar: Spēlētājs, kurš pirmais savāc 5 dažādas krāsas Čalošanas gredzenus/žetonus

 

 

 

Papildus informācija

Gads

1991

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-6

BGG info

NosaukumsThe Chat-Up Board Game (1991)
Grūtības līmenisViegls [2.00]
BGG Novērtējums0.00
Player Count (Recommended)2-6 (Unset)
DizaineriDavid Leonard
MāksliniekiUncredited
IzdevējsPaul Lamond Games Ltd
Spēles elementiDice Rolling and Role Playing