Izpārdošana!

The Battle for Gotham City

14.99

-42%

Nav noliktavā

Gotamas pilsēta ir pārpildīta ar atpazīstamajiem ļaundariem – Džokers, Ridlers u.c. Katrs spēlētājs uzņemas Betmena lomu sacensībā, lai pārspētu šos ļaundarus un izglābtu pilsētu.

Spēlētāji met kauliņu un kustas pa spēles galdu, krājot žetonus un cīnoties ar ļaundariem, lai sakrātu transporta žetonus, kas ir Betmobiļa, Betlaivas un Betcikla formā, no kuriem katrs ļauj spēlētājam iekļūt nākamajā spēles galda līmenī. Pirmais spēlētājs, kas ceturtajā līmenī pieveic ļaundari, ir uzvarētājs.

Spēles gaita: Tiek izveidots 3D spēles galds. Katrs spēlētājs izvēlas savu Batman spēles figūru un novieto to savā sākuma lauciņā. Novieto visus kauliņus (tokens) pie spēles galda. Laukumam ir vairāki līmeņi. No pirmā līmeņa uz otro var pārvietoties tikai par transporta lauciņiem noteiktās krāsas. Pirms spēlētājs uzkāpj uz transporta lauciņa ir nepieciešams speciāls kauliņš. Katrs spēlētājs spēles sākumā dabū vienu Batarang kauliņu, kā arī katru reizi, kad pāriet pāri savām mājām jebkurā līmenī. Spēlētāji met metamo kauliņu – tas kurš uzmet lielāko skaitu sāk spēli!

Met matamo kauliņu un iet noteikto skaitu uz priekšu, ja uzkāpj uz lauciņa, kur stāv pretinieks, tad jāiet uz nākamo brīvo lauciņu.

Lauciņi:

  • Neitrāls lauciņš (Neutral space) – Tie ir dažādās krāsās. Ja uzkāpj uz šī lauciņa, tad nekas nenotiek jeb beidzas gājiens.
  • Rata lauciņš (Spinner space) – Ja uzkāpj uz šī lauciņa, tad griež ratu un dara noteikto darbību.
  • Bumeranga lauciņš (Batarang space) -Ja uzkāpj uz šī lauciņa, tad spēlētājs iegūst jebkuru kauliņu.
  • Sarkanais Batman lauciņš (Red Batman space) – Ja uzkāpj uz šī lauciņa, tad spēlētājs zaudē vienu kauliņu pēc savas izvēles.
  • Robina lauciņš (Robin space) – Ja uzkāpj uz šī lauciņa, tad spēlētājs iegūst Robina kauliņu. Robins palīdz Batman pieveikt ļauno tēlu. Ar šo kauliņu var aizvietot jebkuru ieroci cīņas laikā.
  • Ļauno tēlu lauciņš (Villain spaces) – Uz spēles galda ir dažādi ļaundari. Ja uzkāpj uz šī lauciņa, tad vajag pieveikt to! Tiek paņemta kartiņa kurā ir norādīts ar kādu ieroci nepieciešams pieveikt noteikto ļaundari. Ja spēlētājam ir norādītaijs kauliņš, tad tas piebeidz ļaundari un iegūst transporta kauliņu. Ja spēlētājam nav noteiktais kauliņš, tad viņš izlaiž nākamo gājienu.
  • Transporta lauciņi (Transport spaces) – Tu vari pārvietoties uz nākamo līmeni, ja uzkāp uz savas krāsas transporta lauciņa un, ja tev ir transporta kauliņš. Katram spēlētājam var būt maksimums viens kauliņš vienlaicīgi. Ja tu apej apli un tev nav iegūts nepieciešamais kauliņš, tad tev ir jāpaliek tajā līmenī līdz iegūsti to! Iegūstot, tu uzreiz vari doties uz nākamo līmeni.

Ļauno tēlu kartiņa (The Villain card) – Kartiņā tiek norādītsm ar kādu ieroci var piebeigt ļaundari. Katram ļaundarim ir divi ieroči un Batarang kauliņš ar ko var to piebeigt.

Rats (Spinner): Ja uzkāpj uz šī lauciņa, tad jāgriež rats. Ir iespēja uzgriezt: Noteikto ieroci, transporta kauliņu un izlaist gājienu.

Spēles mērķis: Pēc iespējas ātrāk tikt līdz ceturtajam līmenim.

Spēli uzvar: Pirmais spēlētājs, kurš tiek līdz ceturtajam līmenim un pieveic vienu ļaundari.

Papildus informācija

Gads

2015

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu (Bet nezinot to tā nemaina spēles gaitu)

Spēlētāju skaits

2-4