Izpārdošana!

Tactico: Football Edition

19.99

-33%

Nav noliktavā

Tactico ir galda spēle ar futbola tematiku, kur dalībnieki kustas pa spēles galdu, kur dažādi lauciņi ļauj iegādāties spēlētājus, ievākt peļņu no pretiniekiem, atkarībā no savām kārtīm, kā arī izaicināt citus spēles dalībniekus uz mačiem. Mači izmanto īpašu metamo kauliņu un komandao ar labākiem spēlētājiem izvēlētajās pozīcijās ir lielāka iespēja uzvarēt maču. Uzvaras dod 3 punktus un neizsķirts dod pa vienam punktam katrai komandai. Tu uzvari spēli pirmais sakrājot 10 punktus (iegūstot čempiona titulu) vai novedot pārējos spēlētājus līdz bankrotam.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlas divus vienādus kauliņus. Vienu no kauliņiem novieto uz starta lauciņa (Play Match), bet otru uz vidējās laukuma daļas, uz 1 000.00 $ laukuma. Samaisa mača un notikuma kartiņas un novieto tās paredzētajās vietās. Katram spēlētājam tiek izdalīta noteiktā summa. Katrs spēlētājs met kauliņu un spēli sāk tas, kurš uzmet lielāko skaitu. Gājiena sākumā met kauliņu un iet noteikto skaitu pulksteņrādītāja virzienā.

Laukumu nozīme:

 • Spēlētāju krekli (Player shirts) – Ja uzkāpj uz šī laukuma, tad ir jāmaksā tās komandas menedžerim. Piemēram: Ja uzkāpj uz zilā krekla, tad jāapskata, kuram no spēlētājiem ir lielākais skaits šo krāsu spēlētāju – tas arī iegūst 1M$ par katru zilo spēlētāju. Ja diviem spēlētājiem ir vienāda skaita krekli, tad neviens spēlētājs nesaņem neko. Ja pašam ir vairāk tās krāsas krekliņu, tad iegūst papildus gājienu.
 • Spēlētāju pirkšana (Buy Player) – Ja uzkāpjat uz šī laukuma, tad varat iegādāties jebkuru kreklu (nav svarīgi, kādā krāsā). Nevar iegādāties vairāk par 11 spēlētājiem.
 • Aizsūtīt uz slimnīcu (Send To Hospital) – Ja uzkāpj uz šī lauciņa, tad visvērtīgāko spēlētāju jāaizsūta uz slimnīcu.
 • Slimnīca (Hospital Building) – Spēlētājs, kurš tajā atrodas, tobrīd nepieder nevienam meneģerim.
 • Fizioterapija (Physio) – Uzkāpjot uz šī lauciņa, tu vari iegādāties jebkuru spēlētāju, kurš atrodas slimnīcā un tas maksā 3M.
 • Mačs (Play Match) – Ja uzkāpj vai šķērso šo lauciņu, tad saņem naudu no bankas, skatoties uz kādas pozīcijas atrodas otrs spēles kauliņš.
 • Kapteiņa aproce (Captain’s armband) – Ja uzkāpj uz šī lauciņa, tad savāc aproci no jebkura menedžera. Kamēr tā atrodas pie tevis, tu saņem visu naudu dubultā.
 • Rezervistu soliņš (Dug Out) – Ja uzkāpj uz šī lauciņa, tad tu izlaid gājienu un nesaņem nekādu naudu no citiem menedžeriem.
 • Notikums (Event) – Ja uzkāpj uz šī lauciņa, tad paņem šīs kategorijas kartiņu un dara to, kas tur ir norādīts.
 • Met vienu kauliņu (Roll 1 die) – Ja uzkāpj uz šī lauciņa, tad nākamajā gājienā met vienu kauliņu un iet uz noteikto pusi.
 • Mačs (Playing a Match) – Daļa no spēles, kurā spēlētājs cīnās pret spēlētāju. To izspēlē kad uz tā uzkāpj vai pāriet pāri. Pirmstam jāsavāc noteiktā nauda. Ir jāizvēlas pretinieks, viens no menedžeriem. Tas, kurš sāk maču, var izmantot noraidītos spēlētajus (kas ir saņēmuši sarkanās kartiņas), bet pretinieks nedrīkst. Mača sākums: Tas, kurš uzkāpa vai pārgāja pāri lauciņamk, sāk pirmais un met otru kauliņu. Burts, uz kura uzkrīt kauliņš, nosakam kurš spēlētājs ņem mača kartiņu (match card).

Ja uzkrīt: 

H (high/augsts) – Ņem menedžeris, kuram ir augstākais tās krāsas spēlētājs.
L (low/zemākais) – Ņem menedžeris, kuram ir augstākais tās krāsas spēlētājs.
G (goal) – Menedžeris, kurš uzmet šo kauliņu, tas saņem + 1 vārtus (goal) un netiek paņemta kartiņa.
Dara to, kamēr katrs menedžeris ir izvilcis trīs kartiņas. Uzvar tas, kuram ir vairāk vārtu (goals) un pabīda savu otro kauliņu 3 pozīcijas augstāk. Zaudētājs nekustas uz priekšu. Ja ir neizšķirts, tad abi spēlētāji pakustina savu otro kauliņu par vienu pozīciju.

Spēles mērķis: Kļūt par līgas čempionu.

Spēli uzvar: Pirmais menedžeris, kurš nonāk līdz pēdējai iedaļai spēles laukuma vidū (čempiona titulam) vai spēlētājs, kurš ir palicis pēdējais spēlē jeb nav bankrotējis. Ja divi menedžeri vienlaicīgi nonāk līdz čempiona līnijai, tad vinnē tas, kuram kopsummā ir dārgākie spēlētāji.

Papildus informācija

Gads

2008

Stāvoklis

9/10 (Viens spēlētāju kauliņš bojāts)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-6