Izpārdošana!

Storage Wars: The Game

8.50

-65%

Nav noliktavā

Spēlei pamatā ir atpazīstamais amerikāņu TV šovs, kas Latvijā tiek radīts pa TV6 – Noliktavu Kari. Tajā spēlētāji pieņem šova varoņu lomas un cer pamestās noliktavās atrast lielo lomu!

Spēles gaita: Novieto visas garāžas spēles vidū. Katrs spēlētājs izvēlas savu spēlētāja kartiņu. Katrs spēlētājs saņem $3000. Visus kauliņus atstāj maisiņā, tā lai neviens neredz, kas ir iekšā.

Katrs spēlētājs nejauši izvēlas no maisiņa 3 kauliņus, apskata tos, bet nerāda nevienam. Spēlētājs izvēlas, kurās kastēs salikt savus kauliņus, pēc kārtas katrs spēlētājs iemet savu kauliņu. Sākas izsole. Izsoles sākuma cena $50. Izsole vienmēr sākas ar pirmo garāžu. Spēlētājam var būt vairākas garāžas. Kad izsoles beidzas, spēlētāji var attaisīt vaļā kastīti un apskatīt tās saturu. Iegūtās lietas uzreiz nepārdod, tās novieto sev priekšā. Kopā izsolei ir 3 raundi. Ja kādā momentā spēlētājs paliek bez naudas, bet vēlās iegādāties garāžu, tas var pārdod kādu no savām lietām, bet iegūs tikai pusi no notādītās summas.

Bonusa kategorijas:

Katram spēlētājam ir savi bonusa priekšmeti, kuri norādīti uz kartiņām kuras izvēlās spēles sākumā. Par katru lietu tu dabū dubultā norādīto summu. Ja vēlies kādu no tām pārdot izsoļu vidū, tad tiek pārdota tāpat kā citus kauliņi, jeb puse no norādītās summas, nevis puse no dubultā.

Var būt arī negatīvie kauliņi, jeb tie no kuriem tu nedabū naudu, bet samaksā vēl klāt.

Spēles mērķis: Savākt labākos priekšmetus.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kuram ir visvairāk naudas.

Papildus informācija

Gads

2012

Stāvoklis

9/10 (Trūkst noteikumi)

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā nemaina spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

2-6