Star Wars 6in1 games
13.99 5.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Star Wars 6in1 games

5.99

-57%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Spēle, kura sevī apvieno 6 dažādas mini spēles. Katrs atradīs savu īsto! Galvenais, tā ir veidota pēc ”Star wars” filmas motīviem.

Spēles gaita:

 1. Dominoes – Klasiskais domino.
  Spēlētāji apgriež otrādi visus domino kauliņus, ar skatu uz leju. Tie tiek samaisīti. Tiek izvilkt viens kauliņš un nolikts spēles vidū. Katrs spēlētājs paņem 5 kauliņus un tos nerāda nevienam. Gājiena sākumā spēlētājs novieto vienu kauliņu blakus jau uz galda esošā kauliņa, tā, lai sakristu bildes. Ja sakrīt, tad gājiens beidzās. Ja nesakrīt, tad spēlētājam jāpaceļ viens kauliņš no kaudzītes, tam ir iespēja vēlreiz pārbaudīt, vai tomēr, jaunais kauliņš sakrīt. Ja sakrīt, tad to var novietot, un jābeidz gājiens. Ja nesakrīt, tad gājiens jābeidz. Spēle turpinās līdz pirmais spēlētājs atbrīvojas no visiem saviem kauliņiem.
 2. Bingo – Klasiskais bingo.
  Katrs spēlētājs paņem savu bingo kartiņu. Laukuma vidū tiek nolikti aizsegšanas kauliņi. Tiek samaisītas zīmējumu kartiņas un novietotas spēles vidū. Gājiena sākumā tiek izvilkta viena zīmējuma kartiņa, un ar zīmējumu uz augšu novietota spēles vidū. Visi spēlētāji apskata savas kartiņas. Ja uz kartiņas atbilst zīmējums, tad uz tā ir jānovieto kauliņš. Ja uz kartiņas nav norādītā zīmējuma, tad gājiens beidzās. Spēle turpinās līdz pirmajam spēlētājam veidojas Bingo jeb 5 kauliņi blakus (horizontāli, vertikāli vai pa diagonāli).
 3. Galactic Spin (Galaktikas grieziens).
  Tiek novietots spēles rats galda vidū tā, lai visi spēlētāji aizsniegtos līdz tam. Tiek novietoti kauliņi kaudzītē. Gājiena sākumā tiek griezts rats. Var tikt uzgriezts: 1) Resistance heroes – Tiek paņemts norādītais kauliņu skaits no kaudzītes; 2) First Order villains – Tiek zaudēts norādītais kauliņu skaits no savas kaudzītes. Var gadīties situācija, kad savi kauliņi jāatdod spēlētājiem pa kreisi vai pa labi. Spēle turpinās līdz pirmais spēlētājs nopelna 15 kauliņus.
 4. Targeting Dice (Trāpīgie metamkauliņi).
  Katrs spēlētājs paņem bingo kartiņu un apgriež to otrādāk, un paņem 12 kauliņus. Gājiena sākumā met metamos kauliņus. Ar uzmesto skaitu ir jāsedz laukums. Piemēram: Uzmetot skaitli 7 vari aizsegt 4&3; 6&1; 5&2 vai tml. Ja nevari aizsegt nevienu ciparu, tad ir jādod atpakaļ viens no saviem kauliņiem. Spēle turpinās līdz pirmais spēlētājs nosedz visus 12 lauciņus vai kādam spēlētājam beidzas kauliņi – tad uzvar tas, kuram ir vismazākā nenosegto lauciņu summa. 
 5. Battle Matching (Cīņas pāru meklēšana).
  Spēlētāji izlemj, ar cik kartiņām darbosies – kopā ir 32. Kartiņas novieto ar bildīti uz leju un samaisa tās. Jaunākais spēlētājs sāk spēli. Spēlētājs apgriež otrādi divus kauliņus tā, lai to redz arī citi spēlētāji. Ja kartiņu bildītes sakrīt, tad tās var saglabāt sev, ja nē, tad tās ir jānovieto atpakaļ. Pēc veiksmīga pāra atrašanas, var izaicināt otru spēlētāju uz cīņu (tā vietā, lai grieztu kauliņus otrādi vēlreiz). Spēlētājs izmanto pāri, ko viņš tikko atrada, un pretinieks var izmantot jebkuru savu kauliņu pāri. Abi spēlētāji met cīņas monētu. Ja monēta atbilst kauliņu frakcijai, tad kauliņu spēkam pieskaitās trīs punkti, ja nē – tad noņemas trīs punkti. Tas spēlētājs, kura kauliņiem pēc saskaitīšanas/atņemšanas ir vairāk spēka, paņem sev visus kauliņus, kas piedalījās cīņā. Spēle beidzas, kad visiem kauliņiem ir atrasts pāris un to uzvar spēlētājs, kam ir visvairāk kauliņu.
 6. Starship Race (Kosmosa kuģu sacīkstes).
  Spēlētāji pa galdu izmētā 15 žetonus ar sprādziena simbolu uz augšu – tas būs galaktikas ceļš. Tad tiek sagatavoti kosmosa kuģi un novietoti galaktikas vienā pusē. Uz 1-2-3-Aiziet! spēlētāji sāk pūst savus kosmosa kuģus pa galaktiku, mēģinot nokļūt otrā galā. Šķēršli var bremzēt tavu kuģi! Nedrīkst traucēt citiem spēlētājiem un pūst prom viņu kosmosa kuģus. Uzvar spēlētājs, kas pirmais palido garām pēdējam galatikas šķērslim pretējā pusē no sākuma.

Papildus informācija

Gads

2015

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā neietekmē spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

2-4.