Izpārdošana!

Spongebob Squarepants: Deep Sea Duel

6.99

-56%

Nav noliktavā

Spongebob ienāk Trading Card spēļu pasaulē! Deep Sea Duel ir nosaukums iesācēju dekam (komplektam) un vismaz vienam spēles papildinājumam. Spēlētāji dažādās lokācijās cenšas pierunāt apmeklētājus izmēģināt Krusty Krab Krabby Patty. Uzvar spēlētājs, kas pievilina četrus apmeklētājus no dažādām vietām, 4 apmeklētājus no vienas vietas vai šo abu divu notikumu kombinācija.

Spēle sākas izvelkot 5 kāršu roku un paņemot kārti no atsevišķa lokāciju komplekta un noliekot to vienā no četrām vietās spēles laukuma vidū. Spēlētājs, kam ir gājiens, var izspēlēt “Katcher” kārti no rokas, lai pārtvertu kādu no šīm lokācijām. (Var izspēlēt arī divas “Katcher” kārtis vienlaicīgi, attiecīgi uz divām lokācijām). Pretinieks cenšas apstādināt pārtveršanu, izspēlējot stratēģijas kartiņu no rokas. Spēlētāji tā turpina līdz brīdim, kad kāds vairs negrib vai nevar atbildēt.

Pēdējās katra spēlētāja izspēlētās “Katcher” kārtis tiek salīdzinātas un tā, kurai ir augstāks “Patty Pouch”, uzvar. Ja uzvar spēlētājs, kam tobrīd ir gājiens, tas paņem lokācijas kartiņu. Ja uzvar otrs spēlētājs, tad pārtveršana ir apstādināt un lokācijas kartiņa paliek uz spēles galda. Kad gājiens ir galā, abi spēlētāji var izmest no rokas līdz 2 kārtīm un pacelt jaunas tā, lai rokā kopā būtu piecas kārtis.

Spēles gaita: Šī spēle ir stratēģiska, tādēļ tai nav viens spēlēšanas veids.

Kartiņu tipi: 

  • Lokāciju kartiņas (Location cards) – Ir 3 veidu kartiņas: Standart, Major un Primary. Tās atšķirās pēc krāsas. Standart kartiņas ir zaļā krāsā. Šinī pakā ir tikai tādas.
  • Varoņu kartiņas (Krabby Katcher cards) – Šīs kartiņas ir saistītas ar lokāciju kartiņām. Ir trīs veidu varoņu tipi: Draugs (Pal), Ģimene (Family) un Izaicinātājs (Challenger).
  • Stratēģijas kartiņas (Strategy cards) – Šī kartiņa var būt izpēlēta noteiktā brīdī, katrai kartiņai ir aprakstīta tās darbība.
  • Ūdens draugs (Aquatic Amigo cards) – kārtis ir iekļautas Booster komplektos un tās piešķir spēlei papildus elementus. Šīs kārtis izspēlē spēlētājs, kas aizstāv lokāciju un uzbrūkošajam spēlētājam ir obligāti jāizspēlē kārts, kas ir norādīta uz Aquatic Amigo, lai varētu turpināt pārtveršanas mēģinājumu.

Spēli uzvar: Ir trīs veidi, kā uzvarēt – 1. Noķert vienu lokācijas kartiņu no katriem četriem lokāciju veidiem.  2. Noķert divas lokācijas kartiņas no katriem trim lokāciju veidiem. 3. Noķert četras lokācijas kartiņas no 1 lokāciju veida.

Papildus informācija

Gads

2003

Stāvoklis

8/10 (Kartiņas labā stāvoklī, bet neatbilst norādītajam skaitam, kas rakstīts noteikumos. Ir vairāk kartiņu; kastei nelieli bojājumi un laukumam nelieli bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2

Kāršu skaits

40