Izpārdošana!

Space Checkers

7.99

-53%

Nav noliktavā

Vai esi gatavs kosmiskam izaicinājumam?Tu esi līderis vienai no četrām citplanētiešu rasēm, kas sacenšas kosmosā. Tev ir vienība ar 12 lidojošajiem šķīvīšiem. Ja tu uzvari, balvā iegūsti planētu Zeme!Space Checkers ir kauliņu mešanas veiksmes un dambretes stratēģijas kombinācija.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlas savu tēlu un paņem 12 tā krāsas kauliņus. Gājiena sākumā spēlētājs met abus kauliņus, viens nozīmē skaitu, bet otrs virzienu. Spēlētājs noteikto skaitu uz priekšu kustina vienu no saviem kauliņiem. Kustības virziens ir atkarīgs no krāsām uz spēles galda; ja uzkrīt zils, spēlētājam jākustina savs kauliņš uz zilo pusi. Divas kauliņa malas ir atzīmētas ar “WILD”.Tas nozīme, ka kauliņu var pakustināt jebkurā virzienā par tik lauciņiem, cik uzkrīt uz parastā kauliņa.

Kustina kauliņus:

  • Kauliņus jāpārvietojas virzienā, ko rāda virziensja vien tie neatrodas spēlētāja mežonīgajā zonā (Wild zone).
  • Kauliņi nevar pārlēkt pāri vai uzlēkt uz spēles laukuma vidu jeb uz zemes.
  • Kauliņi nevar pārlēkt pāri diviem vai vairākiem blakus esošiem kauliņiem, kas pieder vienam un tam pašam spēlētājam.
  • Kauliņi nevar lēkt pāri nevienam savas krāsas kauliņam.
  • Kauliņiem ir jāpārvieto precīzs skaits uz priekšu, kas ir norādīts uz metamā kauliņa un gājiens beidzās uz tuksā lauciņa. Ja spēlētāja savā gajienā nevar pārvietot nevienu no saviem kauliņiem, tad spēlētājs zaudē gājienu.

 

Spēles mērķis: Notvertu jebkuru 10 pretinieku bandinieku pirms kāds cits spēlētājs to izdaraSpēlētājs tver pretinieku bandinieku, pārlecot tam pāri.

Spēli uzvar: Pirmais spēlētājs, kurš notver pretinieka 10 bandiniekus un novietotu viņus cietuma laukumā.

Papildus informācija

Gads

2006

Stāvoklis

9/10 (Trūkst noteikumi)

Valoda

Angļu (Bet tā īpaši nemaina spēles gaitu)

Spēlētāju skaits

2-4