Scrabble Junior
24.99 13.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Scrabble Junior

13.99

-44%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Junior Scrabble ir īpaši veidota, lai bērniem ļautu izbaudīt Scrabble spēli savā līmenī. Spēles galds ir divpusējs. Viena puse ir paredzēta jaunākiem bērniem (5-8), kamēr otra puse ir 7+. Spēles palīdz bērniem iepazīties ar alfabētu, jauniem vārdiem un to, kā tie veidojas. Bērni arī iemācās, ka spēlēt krustvārdu tipa spēles. Spēlē ir iekļauta darba burtnīca ar dažādiem uzdevumiem.

Spēles gaita: Šī ir Scrabble versija ar divpusēju dēli. Ievadversija vairāk atgādina krustvārdu mīklu, kurā vārdi ir jau uzrakstītiTas ir labs līdzeklis, lai iemācītos pareizrakstību. Punktus pelna, aizpildot vārdus. Pretējā puse ir pilnīgi tukšs režģis, ļaujot spēlētājiem veidot savus vārdus. Spēles noteikumi līdzīgi klasiskajai scrabblei. Vienīgais uz burtiem nav rakstīts punktu skaits. Kad saliek vārdu, paņem vienu punktu kauliņu. Un beigās tos skaita kopā, protams, tā vietā arī var izmantot lapiņu, par katru vārdu viens punkts. 

Spēles mērķis: Veidot vārdus no kuriem var iegūt punktus.

Spēli uzvar: Lielākais punktu guvējs.

Papildus informācija

Gads

2012

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-4

BGG info

NosaukumsScrabble Junior (1958)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.37]
BGG Novērtējums4.73
2-4
DizaineriLen A. Ranko Associates
MāksliniekiKinetic
IzdevējsDamm / Egmont, Drechsler, Falomir Juegos, Habourdin International, Hasbro, Joker, Jumbo, Mattel, Inc., Milton Bradley, Murfett, Parker Brothers, Production & Marketing Company, Selchow & Righter, Sio, Spear's Games and Tinderbox Games
Spēles elementiTile Placement