Scrabble Junior
14.99 7.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Scrabble Junior

7.99

-47%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Šī ir Scrabble versija, kas paredzēta spēlētājiem no 5 līdz 12 gadiem – tai ir divpusējs spēles galds. Iepazīšanās versija vairāk atgādina krustvārdu mīklu, kurā visi iespējamie vārdi jau ir uzrakstīti. Tas palīdz mācīties rakstību. Punktus krāj pabeidzot vārdus. Otra spēles galda puse ir pilnīgi tukšs režģis, ļaujot spēlētājiem izdomāt savus vārdus. Punkts ir nopelnīts par katru uzlikto burtu. Burti ir no kartona un tiem nav punktu vērtības.

Šī ir pirmā Scrabble Junior versija.

Spēles gaitaŠī ir Scrabble versija ar divpusēju dēli. Ievadversija vairāk atgādina krustvārdu mīklu,kurā vārdi ir jau uzrakstītiTas ir labs līdzeklis, lai iemācītos pareizrakstību. Punktus pelna,aizpildot vārdus. Pretējā puse ir pilnīgi tukšs režģis, ļaujot spēlētājiem veidot savus vārdus. Spēles noteikumi līdzīgi klasiskajai scrabblei. Vienīgais uz burtiem nav rakstīts punktu skaits. Kad saliek vārdu, paņem vienu punktu kauliņu. Un beigās tos skaita kopā, protams, tā vietā arī var izmantot lapiņu, par katru vārdu viens punkts.

Spēles mērķis: Veidot vārdus no kuriem var iegūt punktus.

Spēli uzvar: Lielākais punktu guvējs.

Papildus informācija

Gads

1958

Stāvoklis

7/10 (Trūkst punktu kauliņi, trūkst viens burts ''U'', bet ir daudz tukšie kauliņiem uz kuriem var uzrakstīt trūkstošos burtus un kastei redzami bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-4