Izpārdošana!

Scattergories

13.99

-30%

Nav noliktavā

Lieliska spēle jebkurai kompānijai. Šajā spēlē katrs spēlētājs piepilda kategorijas sarakstu “ar atbildēm, kas sākas ar vienu un to pašu burtu”. Ja neviena cita spēlētāja atbildes nesakrīt ar Tavām, Tu iegūsti punktus. Spēli spēlē pa raundiem. Pēc 3 raundiem tiek noteikts uzvarētājs un jauna spēle var sākties.

Spēles gaita: Spēle tiek spēlēta 3 raundos. Katrs spēlētājs vai komanda paņem savu mapi, kurā ievieto pierakstu lapiņas. Tiek novietots laukums priekš metamā kauliņa, tā, lai visi tiktu tam klāt. Kategoriju kartiņas tiek saliktas kaudzītēs. Katrs spēlētājs paņem vienu kategorijas kartiņu, visi vienojās, ar kādu sāk.

1 Raunds:

Tiek mests kauliņš, lai noteiktu, ar kādu burtu būs jādomā vārdi. Tiek uzlikts ilgākais laiks uz taimera un nospiesta taimera ieslēgšanas podziņa, kura atrodās augšpusē. Pēc iespējas vairāk jāuzraksta atbildes, līdz kamēr beidzas laiks. Kad laiks beidzas, spēlētāji skaļi nolasa savas atbildes, ja atbilde nesakrīt ar cita spēlētāja atbildi, kā arī tā ir loģiska, to var apvilkt. Par katru apvilkto atbildi saņem 1 punktu.

2 Raunds:

Spēlē tāpat kā pirmo raundu, bet tiek uzmests cits burts.

3 Raunds:

Tiek mests kauliņš, lai noteiktu ar kādu burtu būs jādomā vārdi. Tiek uzlikts ilgākais laiks uz taimera un nospiesta taimera ieslēgšanas podziņa, kura atrodās augšpusē. Tiek izmantota tā pati kategoriju kartiņa, bet šinī raundā ir jādomā vārdi pēc tumšākās kategorijas, kura atrodās kartiņas apakšā. Kad laiks beidzas, punkti tiek skaitīti tāpat kā citos raundos.

Taimera ātrumu var mainīt arī pats, ja vēlās, lai spēle būtu grūtāka.

Spēles mērķis: Pēc iespējas uzrakstīt vairāk vārdus katrā raundā.

Spēli uzvar: Spēlētājs ar lielāko punktu skaitu.

Papildus informācija

Gads

2003

Stāvoklis

9/10 (Kastei nelieli bojājumi un ļoti minimāli kategoriju kartiņām bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2+