Izpārdošana!

Robot Turtles

14.99

-38%

Nav noliktavā

Robot Turtles ir galda spēle bērniem vecumā no 3 līdz 8 gadiem. Bērni to nezinās, taču, spēlējot, iemācīsies programmēšanas pamatus.

Katrs spēlētājs izvēlas bruņurupuci un atbilstošo kartiņu komplektu. Salieciet kartiņas ar attēlu uz augšu un no sienām un dārguma izveidojiet labirintu. Jaunākais spēlētājs sāk pirmais, noliekot savu kartiņu un atbilstoši pakustinot bruņurupuci. Spēlētājiem progresējot, uz galda tiek izveidota “programma”. Ja tiek pieļauta kļūda, var kliegt “Atcelt!” un atkļūdot programmu.

Bērni ātri sapratīs spēles noslēpumus un tas ļaus viņiem kontrolēt pieaugušos! Mazie programmētāji liek instrukciju kartiņas, kustinot bruņurupučus pa labirintu, bet pieaugušie ir “datori”, kas izpilda komandas. Savā saknē, šī spēle ir par pieaugušo kontrolēšanu, līdzīgi, kā programmēšana ir par datoru kontrolēšanu.

Spēles gaita: Sadaliet kartiņas pa kaudzītēm un samaisiet. Novietojiet ”Laser” un ”Function Frog” kartiņas blakus spēles galdam, tā, lai tās netiek vēl pielietotas. Izmantojiet tikai atlikušās kārtis pirmajā spēlē. Katrs spēlētājs paņem savu spēles kauliņu un novieto laukuma stūros. Laukuma vidū tiek novietoti dārgumi, tik daudz cik spēlētāji piedalās spēlē. Katram spēlētājam blakus tiek novietotas kartiņas, tā spēlētāja noteiktajā krāsā. Nav problēmu, ja spēlētāji nezina koda kartiņas pirms spēles – tas var iemācīties spēles laikā.

Spēlē ir grūtības līmeņi. Katrā līmenī parādās papildus uzdevumi.

Spēlēt pamata spēli.

Jaunākais spēlētājs sāk spēli. Gājiena sākumā spēlētājs paņem 3 kartiņas, no katras kaudzītes pa vienai, un novieto līnijā. Tiek kustināts spēlētāja kauliņš tā, kā tika novietotas kartiņas. Tā turpina, katrs spēlētājs līdz tiek sasniegti dārgumi, spēles vidū. Ja kāds spēlētājs vēlas pabīdīt otru spēlētāju, par kartiņu atpakaļ, tad to var izdarīt, uzkāpjot virsū pretinieka kauliņam.

Kad spēlētāji kopā izlemj, tie var pāriet nākamajā līmenī. Spēlei kopā ir četri līmeņi.

Spēles mērķis: Nogādāt savu bruņurupuci līdz savas krāsas dārgumam.

Spēli uzvar: Visi spēlētāji, kas iegūst savas krāsas dārgumu.

Papildus informācija

Gads

2014

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā neietekmē spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

2-5

BGG info

NosaukumsRobot Turtles (2013)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.34]
BGG Novērtējums5.96
Player Count (Recommended)2-5 (2-4)
DizaineriDan Shapiro
MāksliniekiUncredited
Izdevējs(Self-Published), Korea Boardgames Co., Ltd. and ThinkFun
Spēles elementiAction Queue, Grid Movement and Programmed Movement