Izpārdošana!

Risk (Doctor Who edition)

17.99

-36%

Nav noliktavā

Zeme 20. gadsimta sākumā: Planēta ir piedzīvojusi vairākus iebrukumus jau iepriekš, bet šāda apmēra iebrukumu – nekad. Vairākas Daleku armijas nolaižas no debesīm un mēģina iznicīcināt viena otru un ieņemt Zemi.
Pirms daudziem gadiem uz mūsu planētas tika noslēpts sens artifakts, kas ļauj Dalekiem ņemt virsroku pār Visumu, iznīcinot jebko savā ceļā. Šāds objekts ir tik vērtīgs, ka pat Daleki nevar vienoties, kā vislabāk ar to rīkoties, tāpēc viņi ir sadalījušies vairākās renegātu armijās.

Spēles gaita:  Risk: The Dalek Invasion of Earth tev ir jāspēlē ar vienu no piecām armijām –  klasiskām (melnā, bronzas vai sudraba) vai ar jaunajām Paradigmu armijām (sarkanā vai dzeltenā), mēģinot ieņemt Zemi, meklējot seno ieroci. Un to varēs sākt meklēt tikai, kad būs uzveiktas pārējās Daleku armijas. Vai tava armija paliks pēdējā? Uzmanies no TARDIS, kas klejo pa spēles galdu, aizsargājot Zemi!
Cīnoties par pārākumu, Doktors darīs visu, kas ir viņa spēkos, lai tevi apstādinātu, nesot mieru jaunā teritorijā katrā gājienā. Ja tava armija pēc vienpadsmit gājieniem nebūs uzvarējusi, tad cīņa ir galā un visiem Dalekiem ir jāpamet Zeme, jo to būs izglābusi Lielā Vētra.
Ar īpašām spēka kārtīm, lai pastiprinātu tavu armiju vai iznīcinātu tavu pretinieku plānus, un īpašām misijām, kas pieprasa uzveikt citus spēkus, šī Riska spēle ir episka cīņa par Zemes un Visuma kontroli.-0

Spēles mērķis: Ir iekarot pasauli.

Spēli uzvar: Pirmais kurš iekaro visu pasauli.

Papildus informācija

Gads

2014

Stāvoklis

8/10 (Trūkst 1 melnas krāsas mazākais kauliņš un 2 brūnas krāsas mazie kauliņi, kastei nelieli bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-5

BGG info

NosaukumsRisk: The Dalek Invasion of Earth (2014)
Grūtības līmenisViegls [2.29]
BGG Novērtējums6.10
Player Count (Recommended)2-5 (3-5)
DizaineriUncredited
MāksliniekiUncredited
IzdevējsHasbro and The Op
Spēles elementiArea Majority / Influence, Area Movement, Campaign / Battle Card Driven, Dice Rolling and Player Elimination