Izpārdošana!

Race! Formula 90

40.99

-33%

Nav noliktavā

Race! Formula 90 ir autosacīkšu spēle, kas imitē visus tipiskos motosporta pasākuma elementus: automobiļu stratēģijas, laika apstākļu izmaiņas, pitstopus, riepu maiņas,  apdzīšanu, dabling un, protams, bojājumus un avārijas.

Spēles gaita: Katrs spēles pagrieziens nozīmē vienu vai vairākus trases momentus, un katram spēlētājam ir tikai viena automašīna. Citas automašīnas ir definētas par – robotiem, automātiski pārvietojas pa trasi.  Spēlētājiem tiek nodrošināta sacīkšu kartītes un automobiļu karte, lai sekotu līdzi visiem pieejamajiem resursiem (riepām, bojājumiem un citiem.) Spēlējot sacīkšu kārtis spēlētājs pārvietojas pa trasi un tērē savus līdzekļus jeb spēles sākuma dotās kartiņas. Kustību var ietekmēt trajektorijas un to izmaiņas.

Stratēģijas un braukšanas prasmes ir vēl viens svarīgs spēles elements. Spēlētājiem ir jāizmanto šīs unikālās spējas, lai gūtu labumu no konkurentiem, vienlaikus pielāgojot savu braukšanas stilu faktiskajiem sacīkšu apstākļiem. 

Spēles mērķis: Race! ir komandas spēle bez kauliem, kurā stratēģija un risks izkūst kopā, lai sniegtu patiesi intensīvu un dziļu sacīkšu pieredzi. Parasti uzvarējušais spēlētājs apvieno teicamu sava auto vadību kopā ar šķipsniņu drosmes.

Spēli uzvar: Pirmais kurš apbrauc noteiktos apļus.

Papildus informācija

Gads

2013

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-6