Qwuzzle

Qwuzzle ir atjautības spēle, kura sevī ietver daudz attēlu, kas jāizveido 60 sekunžu laikā! Viss, kas tev ir nepieciešams, lai izpildītu šos atjautības uzdevumus, ir 8 Qwuzzle kubi un 3×3 puzles laukums. Vai spēsi izveidot visus attēlus, vai tomēr, 60 sekundes ir par maz?

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlas savu spēles laukumu. Spēles priekšā tiek novietotas 6 kartiņas ar skatu uz augšu. Tiek novietots taimeris.

Katrs spēlētājs mēģina salikt pēc iespējas vairāk kartiņu kombinācijas no kauliņiem 60 sekunžu laikā. Ja spēlētājs domā, ka viņš ir salicis visas iespējamās kombinācijas pirms laiks ir beidzies, tad viņš var paņemt taimeri un laiks beidzas. Tiek saskaitīts rezultāts, viena izpildīta kartiņa dod 1 punktu. Ja spēlētājs ir salicis visas 6 kombinācijas pareizi, tad iegūst papildus 1 punktu. Tomēr, ja pretiniekam sanāk lielāks rezultāts, tad tiek atņemts 1 punkts.

Papildus spēlē ir “Advance” kartiņas, kuras dod papildus punktus, ja izpilda noteiktās darbības, piemēram: 3 rozā, tad dabū papildus punktu, ja raundā tev laukumā 3 rozā kauliņi.

Šo spēli var spēlēt arī viens pats. Mēģinot pārspēt savu rezultātu.

Kopā ir 5 raundi.

Spēles mērķis: Salikt pēc iespējas vairāk kombinācijas.

Spēli uzvar: Spēlētājs ar lielāko punktu skaitu.