Izpārdošana!

Pointless: The Board Game

12.99

-43%

Nav noliktavā

Šīs spēles pamatā ir interesantais BBC TV šovs – tā ienes visas labākās spēles īpašības tavā dzīvojamajā istabā! Kā tas strādā… Katrs jautājums iepriekš ir ticis uzjautāts grupai no 100 cilvēkiem, kam tiek dotas 100 sekundes, lai sniegtu maksimāli daudz pareizu atbilžu. Jautājumi ir sarindoti un tiem ir vairākas pareizas atbildes. Katra spēlētāja atbilde, ja tā nav viena no 100 cilvēku atbildēm, ir vērta 0 punktus – tās ir bezjēdzīgas (Pointless), taču tās ir pati spēles esence. Kurš no taviem draugiem iegūs “Pointless” trofeju?

Piemēram, ja jautājums ir nosaukt filmu, kurā tēlo Leonardo Di Kaprio, “Titāniks” nebūtu laba atbilde, jo to atbildēja 88 no 100 cilvēkiem. Taču, ja piemēram, tu atbildētu “The Man in the Iron Mask”, šī atbilde saņemtu daudz mazāku, bet labāku rezultātu – 6.

Spēles gaita: Spēlētāji sadalās komandās. Katra komanda paņem atbilžu lapiņu un zīmuli. Ielādē aplikāciju, kurā var atzīmēt rezultātus vai izmanto spēles galdu, kurā atzīmē rezultātu. Trofeju kauliņus un Head To Head kauliņus novieto spēles vidū tā, lai visi varētu tos paņemt. Jautājumu kartiņas ir saliktas četrās čupiņās: 1, 2, 3 un 4 raunda. Izdomā, kura komanda sāk spēli. Vieglāk spēlēt, ja ir viens spēles vadītājs.

Spēles mērķis: Pēc iespējas vairāk atbildēt uz jautājumiem.

Spēli uzvar: Tā komanda, kura iegūst mazāko punktu skaitu pēdējā raundā.

Papildus informācija

Gads

2009

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-4 vai komandas