Pictionary
15.99 6.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Pictionary

6.99

-56%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Pictionary var atgādināt šarādes, bet ar zīmēšanu uz tāfeles, nevis ar kustībāmNav nepieciešams liels zīmēšanas talants –  vietā spēlētāji, kuriem ir iztēle, gūst virsroku. 

Spēles gaita: Spēlētāji sadalās komandās. Tiek samaisītas kartiņas un saliktas turētājos. Spēlētāji var izlemt, vai vēlas spēlēt ar Junior vai Adult kartiņām, vai abām. Tiek paņemti spēlētāju kauliņi un novietoti uz start lauciņa. Katrai komandai ir viena kategorijas kartiņa.

Kategorijas:

  • Dzeltenā (Yellow) – Priekšmeti (Kurus var redzēt vai pieskarties)
  • Zila (Blue) – Persona/vieta/dzīvnieks (Vai saistītas īpašības, kā arī vārdi vai nosaukumi)
  • Oranžs (Orange) – Darbība (lietas, ko var veikt un notikumi)
  • Zaļš (Green) – Grūtie vārdi
  • Sarkans (Red) – Popkultūra (Filmas, raidījumi, slavenības un tml.)

Junior kartiņām galvenā kategorija ir augšā, lai spēlētāji varētu vieglāk saprast, kas ir katrs apakškategorijas vārdiņš.

Abas komandas sāk uz dzeltenā lauciņa jeb start. Tiek paņemta pirmā kartiņa no kaudzītes. Gan Adult, gan Junior, tad sāk ar dzelteno kategoriju (Priekšmeti pieagušo kartiņās). Metamais kauliņš sākumā netiek mests. Gājiena sākumā tiek izlemts, kurš spēlētājs ir zīmētājs. Junior kartiņām vienmēr skaļi ir jānolasa kategorija, bet ne apakškategorija. Tiek pagriezts taimeris un zīmētājam ir dota minūte, lai uzzīmētu doto vārdu. Tiek minēts līdz vārds ir zināms vai beidzas laiks. Ja atbilde ir pareiza, tad spēlētājs met metamo kauliņu un iet noteikto skaitu uz priekšu un tiek izvēlēts jauns zīmētājs. Tiek paņemta jauna kartiņa un notiek iepriekš minētās darbības, līdz kamēr komanda kļūdās un neuzmin vārdu. Tad metamais kauliņš tiek padots pretiniekiem. Kā jau iepriekš, tāpat netiek mests metamais kauliņš gājiena sākumā. Metamais kauliņš tiek mests tikai, ja tiek uzminēts vārds 1 minūtes laikā! Uz viena lauciņa var stāvēt abas komandas. Nevienu vārdu nedrīkst izskaidrot ar vārdiem, tas obligāti ir jāzīmē.

Visi spēlē (All play) – Ja kāda no komandām uzkāpj uz šī lauciņa, tad drīkst minēt abas komandas. Abas komandas izlemj, kurš būs tās komandas zīmētājs. Tiek izvilkta kartiņa un kategorija ir zināma pēc lauciņa krāsas. Junior kartiņām tiek skaļi nolasīta kategorija, bet zīmēta apakškategorija, kura netiek skaļi sacīta. Tiek pagriezts taimeris un notiek laika atskaite. Tā komanda, kura pirmā uzmin vārdu, var mest metamo kauliņu un ņemt jaunu kartiņu.

WILD lauciņš (Wild squares) – Spēlētājs var izlemt, kuru no kategorijām zīmēs. Pirms zīmēšanas ir jāpasaka, kuru kategoriju izvēlās.

Spēles mērķis: Labāk un saprotamāk uzzīmēt doto vārdu.

Spēli uzvar: Tā komanda, kura pirmā nonāk līdz finišam.

Papildus informācija

Gads

2018

Stāvoklis

6/10 (Trūkst: 3 Junior kartiņas, 2 speciālie flomasteri un spēlētāju kauliņš kurš ir aizvietots ar citu. Dažām kartiņam nelieli bojājumi un kastei nelieli bojājumi).

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2 komandas

BGG info

NosaukumsPictionary (1985)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.23]
BGG Novērtējums5.83
Player Count (Recommended)3-16 (4-12)
DizaineriRob Angel
Mākslinieki(Uncredited)
IzdevējsAPEX Spiel und Hobby, AS Company, CEFA (Celulosa Fabril S. A.), Desyllas Games, Diset S. A., Eskifell hf., Falomir Juegos, Fratelli Fabbri Editori (Fabbri Editore), The Games Gang, LTD, Grow Jogos e Brinquedos, Hasbro, Hobby, Joseph M. Cornacchia Inc., Korea Boardgames Co., Ltd., Mattel, Inc., Milton Bradley, The Op, Parker Brothers, Pictionary, Inc., Playmix, Publijuego, Ruibal Hermanos S.A., Super Impulse, SYU Creation, Western Publishing Company and WHSmith
Spēles elementiDrawing, Roll / Spin and Move and Team-Based Game