Izpārdošana!

Pāru spēle

7.99

-38%

Nav noliktavā

Cik labi pazīstat savu partneri? Pāru spēle ir jautrs veids, kā to noskaidrot, kā arī atklāt daudz interesanta par jūsu attiecībām. Spēlē ir jautājumi par četrām attiecību jomām: seksu un erotiku, mājturību un attieksmi, pagātni un nākotni, kā arī naudu un darbu. Iespējams spēlēt gan vienam pret otru, gan sacensties pāriem. Kad jūsu un partnera atbildes sakrīt, jūs sperat soli pretī partnerim un finišam. Pārgalvīgā pāru spēlē varat pārbaudīt, cik daudz patiešām zināt par savu otru pusīti.

Spēles gaita: Tiek samaisītas visas kartiņas un novietotas blakus spēles galdam. Katrs pāris izvēlas savas krāsas kauliņus un novieto tos attiecīgā sākuma vietā, jeb pēc dzimuma atbilstošā lauciņa. Kāršu kategorijas: Rozā – Sekss un erotika; Zils – Mājturība un attieksme; Dzeltens – Pagātne un nākotne; Zaļš – Nauda un darbs.

Spēli sāk pāris, kuri ir pazīstami visīsāko laiku. Spēle turpinās pulksteņa rādītāja virzienā. Pirmā gājienu veic sieviete. Pārvieto savu kauliņu uz jebkuru lauciņu pirmajā slejā. Katrs lauciņš ir apzīmēts ar krāsainu simbolu, kas parāda, kuras grupas kartīte ir jāpaņem. Spēlētājs paņem attiecīgās kategorijas, krāsas kartiņu un nolasa partnerim jautājumu. Partneris atbild uz jautājumu, uzrakstot to uz lapiņas, bet nerāda to nevienam! Tagad jautātājs min, ko ir atbildējis, ja atbildes sakrīt, tad spēlētājs pārvieto savu kauliņu uz lauciņu nākamnajā slejā. Ja atbilde nesakrīt, tad spēles figūra paliek tajā pašā slejā. Abos gadījumos nākamo gājienu veic nākamais pāris.

Spēles figūru pārvietošana:

  • Spēles sākumā spēlētāji izvēlas pirmo lauciņu.
  • Ja atbildes sakrīt, spēlētājs, kurš uzdeva jautājumu, drīkst pārvietot savu spēles figūru uz nākamās slejas lauciņu, kas ir savienots ar iepriekšējo lauciņu, tādēļ parasti iespējams izvēlēties no diviem vai trim lauciņiem. Spēlētāji drīkst izvēlēties nākamajam gājienam to pašu jautājumu grupu.
  • Ja atbilde nesakrīt, spēlētāja figūra paliek tajā pašā slejā, bet to drīkst pārvietot par vienu lauciņu uz augšu vai uz leju, tādēļ jautājumu grupa var mainīties.
  • Uz viena lauciņa var stāvēt vairāki spēlētāji.

Džokera lauciņi – Ir iezīmēti ar portretu. Ja pāra atbildes sakrīt, kad viņi atrodas džokera lauciņā, viņi saņem rozes žetonu.

Spēli var spēlēt arī viens pāris. Lai pārbaudītu cik labi pazīst viens otru.

Spēles mērķis: Uzzināt cik labi pazīstat viens otru.

Spēli uzvar: Pāris, kurš pazīst viens otru vairāk un pirmais novieto abas spēles figūras finišu lauciņā. Neižšķirta gadījumā tiek skaitītas rozes.

Papildus informācija

Gads

2006

Stāvoklis

9/10 (Mazliet bojāti rožu žetoni un nav orģinālie spēlētāju kauliņi)

Valoda

Latviešu

Spēlētāju skaits

2-8