Operation: The Simpsons edition
20.99 12.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Operation: The Simpsons edition

12.99

-38%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Homēram ir nepieciešama operācija, bet esi uzmanīgs – tu taču nevēlies, lai viņš sāpēs izkliedz kādu no savām 12 frāzēm! Tev būs vajadzīga stabila roka un dzelzs nervi lai viņu izārstētu – sākot no smadzenēm zirņa lielumā līdz pat alus vēderiņam! Uzvelc cimdus, paņem pinceti un gatavojies operācijai!

Spēles gaita: Tiek samaisītas daktera (Doctor) un speciālista (Specialist) kartiņas. Daktera kartiņas tiek novietotas blakus naudai. Nauda tiek sadalīta divās kaudzītēs – pa 100 un 500. Tiek izdalītas visiem spēlētājam vienādā daudzumā speciālista kartiņas un atlikušās novietotas maliņā. Ievietojiet visus kauliņus tiem paradzētajās vietās.

Jaunākais spēlētājs sāk spēli vai pēc vienošanās. Spēlētāja gājienā tiek izvilkta viena doktora kartiņa un skaļi nolasīta. Tiek mēģināts ņemt ārā norādīto priekšmetu. Ja tiek izvilkts kauliņš un neiebļaujas Homērs, tad operācija ir bijusi veiksmīga un drīkst paņemt norādīto naudas summu, kā arī patur priekšmetu pie sevis. Ja spēlētājs neizvelk priekšmetu jeb Homērs izdod skaņu, tad jāievieto atpakaļ kauliņš un jāsauc speciālists!

Speciālists: Ja tev ir speciālista kartiņa, par neizdevušos operāciju, tad vari vilkt ārā uz kartiņas norādīto priekšmetu:

  • Ja operācija izdevusies, tad vari savākt norādīto summu un novietot abas kartiņas pie izmantoto kartiņu kaudzītes un atstāt sev priekšā priekšmetu.
  • Ja operācija neizdevās, tad doktora kartiņa iet atpakaļ pie kartiņām jeb kaudzītes apakšā. Spēlētājs, kuram ir speciālista kartiņa, to patur līdz nākamajai operācijai.

Doktora pieraksti:

  • Operācija vienmēr turpinās pulksteņa rādītāja virzienā.
  • Ja tu izvelc daktera kartiņu, bet tev arī ir speciālista kartiņa, tad tev ir 2 operācijas vienā gājienā. Pirmo izvelc ar speciālista kartiņu un otru ar daktera, ja abus neizvelc, tad doktora kartiņa ir jātgriež kaudzītes apakšā, bet speciālista jāpatur līdz nākamajam gājienam.

Var spēlēt arī ātro versiju. Tai būs nepieciešams taimeris vai smilšu pulkstenis. Tiek vilktas lietas uz laiku – ja nepaspēj izvilkt to minūtes laikā, tad neko neiegūsti!

Spēles mērķis: Pēc iespējas izvilkt vairāk priekšmetus, lai iegūtu vairāk naudas.

Spēli uzvar: Bagātākais spēlētājs.

Papildus informācija

Gads

2005

Stāvoklis

8/10 (Kastei redzami bojājumi)

Valoda

Angļu (Nezinot to tā nemaina spēles gaitu)

Spēlētāju skaits

2-4

BGG info

NosaukumsOperation (1965)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.11]
BGG Novērtējums4.15
Player Count (Recommended)1-6 (2-5)
DizaineriMarvin Glass and John Spinello
Mākslinieki(Uncredited)
IzdevējsMilton Bradley, Alga, Estrela, Hasbro, Jumpin' Banana, MB Giochi, MB Jeux, MB Juegos, MB Spellen, MB Spiele, The Op, Paladone, Super Impulse, Toi-Toys BV and Winning Moves UK Ltd.
Spēles elementiSimulation