Operation: Star Wars edition
17.99 10.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Operation: Star Wars edition

10.99

-39%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Savos piedzīvojumos visā galaktikā R2-D2 ir cīnījies kosmiskajās kaujās, palīdzējis iznīcināt Nāves zvaigzni un ticis ievainots ar lāzeriem. Viņam ir nepieciešama palīdzība. Paķeriet pinceti un lieciet šim robotiņam izkatīties kā jaunam!

Spēles gaita: Tiek sadalītas divās čupiņās: doktora un speciālista kartiņas, tās tiek samaisītas. Speciālista kartiņas tiek izdalītas katram spēlētājam ar attēlu uz augšu. Ja kāda kartiņa paliek pāri, tad atlikušās samaisa un noliek maliņā. Doktora kartiņas tiek samaisītas un novietotas tā, lai katrs spēlētājs tiktu tām klāt. Tiek ievietoti visi priekšmeti tiem paredzētajās vietās. Spēli sāk jaunākais spēlētājs vai pēc izvēles.

Spēlētāja gājienā tiek izvilkta viena doktora kartiņa un skaļi nolasīta. Tiek mēģināts ņemt ārā norādīto priekšmetu. Ja tiek izvilkts kauliņš un neiebļaujas robotiņš, tad operācija ir bijusi veiksmīga un drīkst paņemt norādīto naudas summu (šinī gadījumā pierakstīt sev punktus), kā arī patur priekšmetu pie sevis. Ja spēlētājs neizvelk priekšmetu jeb robotiņš izdod skaņu, tad jāievieto atpakaļ kauliņš un jāsauc speciālists!

Speciālists: Ja tev ir speciālista kartiņa, par neizdevušos operāciju, tad vari vilkt ārā uz kartiņas norādīto priekšmetu:

  • Ja operācija izdevusies, tad vari uzrakstīt norādīto skaitu punktu un novietot abas kartiņas pie izmantoto kartiņu kaudzītes un atstāt sev priekšā priekšmetu.
  • Ja operācija neizdevās, tad doktora kartiņa iet atpakaļ pie kartiņām jeb kaudzītes apakšā. Spēlētājs, kuram ir speciālista kartiņa, to patur līdz nākamajai operācijai.
  • Ja tu izvelc daktera kartiņu, bet tev arī ir speciālista kartiņa, tad tev ir 2 operācijas vienā gājienā. Pirmo izvelc ar speciālista kartiņu un otru ar daktera, ja abus neizvelc, tad doktora kartiņa ir jātgriež kaudzītes apakšā, bet speciālista jāpatur līdz nākamajam gājienam.

Spēles mērķis: Pēc iespējas izvilkt vairāk priekšmetus.

Spēli uzvar: Spēlētājs ar lielāko punktu skaitu jeb ar visvairāk priekšmetiem.

Papildus informācija

Gads

2012

Stāvoklis

8/10 (Trūkst spēles nauda un kastei nelieli bojājumi)

Valoda

Angļu (Bet var spēlēt nezinot šo valodu, tā nemaina spēles gaitu)

Spēlētāju skaits

1+

BGG info

NosaukumsOperation (1965)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.11]
BGG Novērtējums4.15
Player Count (Recommended)1-6 (2-5)
DizaineriMarvin Glass and John Spinello
Mākslinieki(Uncredited)
IzdevējsMilton Bradley, Alga, Estrela, Hasbro, Jumpin' Banana, MB Giochi, MB Jeux, MB Juegos, MB Spellen, MB Spiele, The Op, Paladone, Super Impulse, Toi-Toys BV and Winning Moves UK Ltd.
Spēles elementiSimulation