Number Quest
18.99 7.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Number Quest

7.99

-58%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Number quest ir spēle, kurā jāveido skaitļi no 4 metamo kauliņu rezultāta cipariem.

Spēle sastāv no rombveida spēles galda, kas sadalīts 100 seštūros, numurētos 1-100. Skaitļi 1 un 100 ir spēles galda pretējos galos un lauciņi pa vidam ir pildīti ar sekojošām kombinācijām.

Spēles gaita: Spēlētāji izlemj, kurš būs baņķieris. Katrs spēlētājs izvēlas kauliņu skaitīšanas komplektu (50 kauliņi katrai krāsai, kopā 4 komplekti). Katrs spēlētājs met metamo kauliņu, lielākais uzmestais skaits sāk spēli.

Gājiena sākumā spēlētājs met visus 4 metamos kauliņus. Spēlētājs var veidot skaitļus no 1 līdz 100, kopā tos saskaitot. Šos uzmestos skaitļus var – saskaitīt, atņemt, reizināt, vai dalīt. Piemēram: Tiek uzmesti skaitļi 6,4,3,1 var izveidot kā (6+4)x(3+1) = 40 . Skaitļus saskaitot nevar izmantot kalkulatoru, bet gan galvas aprēķinus, papīra lapu, vai spēlē pievienoto aprēķina tabulu. Ja spēlētājs gājiena laikā nevar izveidot skaitli, tad tam ir jāizlaiž gājiens. Kad tiek aprēķināts skaitlis un visi spēlētāji neapstrīd, kā tas tika aprēķināts, tad spēlētājs ņem savu kauliņu un aizsedz skaitli uz spēles galda. Ja kāds spēlētājs tomēr pamana, ka aprēķins netika veikts korekti, tad spēlētājam, kurš veidoja skaitli, ir jāizlaiž gājiens! Par izveidotu skaitli saņem noteikto skaitu naudas.

”The Nubble bonus”

Tiek piešķirts, ja spēlētājs izveido trijstūri ar saviem kauliņiem. Tiek novietoti divi blakus un viens zem tā, piemēram: skaitļi 48, 49 un 39, veido vizuāli trijstūra formu. Kad tāds tiek izveidots, spēlētājs saņem papildus 100 naudiņas. Spēlētājs var saņemt vienu bonusu savā gājiena laikā.

”The double Nubble bonus”

Pirmskaitļi uz laukuma ir iezīmēti melnā fontā. Tie ir skaitļi, kuri dalās tikai ar sevi vai 1. Ja spēlētājs, novieto savu kauliņu uz šī skaitļa, tad tas iegūst papildus 200 naudiņas.

Uz viena lauciņa vienlaikus var būt tikai viens kauliņš. Spēle turpinās līdz tiek nosegti visi lauciņi.

Citas spēlēšanas versijas:

  1. Komandas spēle – Spēle tiek spēlēta tāpat kā klasiskā, bet var domāt vairāk spēlētāji.
  2. Spēlēt ar taimera palīdzību – Tiek noteikts limitēts laiks, piemēram: 30 sekundes vai 1 minūte, kuras laikā ir jāizveido skaitlis. Ja spēlētājs nespēj izveidot skaitli, tam jāizlaiž gājiens.
  3. Jaunākiem spēlētājiem – Noteikt skaitli, līdz kuram tiks spēlēt, piemēram, līdz 24. Tātad, visi spēlētāji nevar veidot lielāku skaitli par 24.

Spēles mērķis: Izveidot pēc iespējas lielāku skaitli.

Spēli uzvar: Bagātākais spēlētājs.

Papildus informācija

Gads

1997

Stāvoklis

6/10 (Nelieli bojājumi – reizināšanas tabulai un noteikumiem. Trūkst – 3 dzeltenie kauliņi (aizvietoti ar citiem); 6 sarkanie kauliņi (5 aizvietoti); 4 zaļie kauliņi (2 aizvietoti); 4 zilie kauliņi (aizvietoti ar citiem)).

Valoda

Noteikumi angļu valodā, spēli var spēlēt nezinot valodu.

Spēlētāju skaits

2-4 vai komandas

BGG info

NosaukumsNumber Quest (1997)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.33]
BGG Novērtējums5.71
Player Count (Recommended)2-4 (Unset)
DizaineriJack Berkovi and Edger Fineberg
MāksliniekiUncredited
IzdevējsDorling Kindersley (DK) and Ravensburger
Spēles elementiDice Rolling