Izpārdošana!

Mouse Trap!

15.99

-36%

Nav noliktavā

Mouse Trap nostādina 2-4 spēlētājus kā pelēm cīnīties savā starpa, mēģinot kustēties pa sarežģītu peļu slazdu. Spēlētāji to būvē, kustinot savas peles pa spēles galdu. Viņi arī mēģina sakrāt siera kārtis, kas atļauj pakustināt citas peles uz siera ratu, kas savukārt kalpo kā esma slazdam. Kad peļu slazds ir pilnībā pabeigts, spēlētāji var mēģināt noķert tajā citas peles, kustinot sviru, kas aktivizē peļu slazdu. Ja peļu slazds nostrādā, tad šī pele ir noķerta un attiecīgais spēlētājs izstājas. Uzvarētājs ir pēdējais spēlētājs, kas sekmīgi izvairās no slazda. Spēle galvenā lieta, kas piesaista uzmanību, ir ļoti sarežģīta konstrukcija – pats peļu slazds. Taču arī jaunāki bērni pamanās izdomāt, kā to salikt pēc plāna, un visi, kas ir apkārt, izbauda šo maģisko brīdi.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlās savu pelīti un novieto to uz start lauciņa. Ievieto visas bumbiņas toletes podā. Gājiena sākumā met kauliņu un dodās norādīto skaitu uz priekšu. Peles var stāvēt uz viena lauciņa. Spēlētājs pats var izvēlēties kur iet, vietās kur ir izvēle. (Mousetraps) Peļu slazdi: Kopā ir 3 lauciņi. Kurā var paņemt 2 sierus (savas krāsas) vai sāk kādas darbības spēles galdā. (Wake up Carlos) Pamodina Carlos: Visi citi spēlētāji atgriežas atpakaļ uz tuvāko slazda lauciņa, ja kāds jau stāv uz tā, tad nekustina savu kauliņu. Pārbaudi, vai visi slazdi ir uzstādīti un nolaid ūdeni podā 3 reizes. Ja peļu slazds, uz kura tu esi, aktivizējas, tad tu un pārējās peles uz šī slazda zaudē pa vienam siera (wedge). Ja aktivizējas cits peļu slazds, tad tu esi drošībā! Novieto podā atpakaļ bumbiņas.

Spēles mērķis: Pēc iespējas ātrāk salasīt visus siera gabalus.

Spēli uzvar: Kad tu esi uz peļu slazda un pabeidz savu komplektu, nolaid ūdeni podā, kā parasti. Ja tev ir bijusi iespēja izmantot uzgriežņu atslēgu vai tiek aktvizēts kāds cits peļu slazds, tu esi drošībā! Tu uzvarēji spēli! Bet, ja tevi noķer, tu zaudē vienu siera (wedge) un tev ir jāspēlē tālāk…

Papildus informācija

Gads

2011

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu (Bet tā īpaši nemaina spēles gaitu)

Spēlētāju skaits

2-4