Izpārdošana!

Monopoly

14.99

-40%

Nav noliktavā

Spēlētāji iegādājas īpašumus un mēģina tos attīstīt. Ienākumus gūst citi spēlētāji, kad pretinieks apmeklē to īpašumusKad laiki kļūst grūti, spēlētājiem var nākties ieķīlāt savus īpašumus, lai iegūtu naudu soda naudām, nodokļiem un citām neveiksmēm

Spēles gaita: Spēlētāja sadala kauliņus un izdala noteikto naudas summu. Savukārt kāds spēlētājs met divus kauliņus un iet tik lauciņus pa spēles galdu. Ja spēlētājs atrodas uz vēl neatklāta īpašuma, viņam ir iespēja to iegādāties un pievienot pie saviem īpašumiem vai atļaut bankai to izsolīt augstākajam solītājam. Ja spēlētājam pieder visas krāsu īpašumiviņš var būvēt mājas un viesnīcas, radot vēl lielākus ienākumus no pretiniekiem, kas tur nokļūst. Ja viņš atrodas īpašumākas pieder citam spēlētājam, viņam ir jāmaksā šī spēlētāja nomas maksa atbilstoši zemes un ēku vērtībai. Uz spēles galda ir citas vietas, kuras nevar nopirkt, bet vietā liek spēlētājam izvilkt kartiņu un veikt darbību, kāda ir norādīta, kā piemēram: maksāt nodokļus, iekasēt ienākumus vai pat doties uz cietumu.

  Spēlei nāk klāt papildus kauliņš, lai spēle ritētu ātrāk:

  1. Spēli sākot spēlētāji paņem papildus 1000M.
  2. Sarkano kauliņu var izmantot tikai, ja esi apgājis pirmo apli.
  3. Sarkanais kauliņš ir jāmet kopā ar baltajiem. Uz tā var uzkrist – 1,2 vai 3, tad jāiet plus tik gājieni; Autobuss, tad jāpaskatās uz baltajiem kauliņiem un ir jāizlemj, kuru skaitu ies uz priekšu. Piemēram: uzmet 1 un 5, tad var iet 1 vai 5, vai 6 lauciņus uz priekšu; Mr. Monopoly, tad jāiet uz nākamo nenopirkto lauciņu.
  4. Ja uzmet visus kauliņus ar vienādu skaitu, kā piemēram: 1-1-1, 2-2-2 vai 3-3-3, tad vari pārvietot savu kauliņu uz jebkuru lauciņu.
  5. Kad uzkāp uz ūdens apgādes vai eletrības apgādes lauciņa, tad met visus 3 kauliņus. Ja tiek uzmests autobuss vai Mr. Monopoly, tad nekas nemainās, bet, ja uzmet kādu no cipariem, tad to pieskaiti pie baltā kauliņa summas.

Spēles mērķis: Iegūt vairāk īpašumus, lai būtu lielāki ienākumi.

Spēli uzvar: Bagātākais spēlētājs.

Papildus informācija

Gads

2011

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-6