Izpārdošana!

Monopoly Revolution

25.99

-37%

Nav noliktavā

Monopols ar apļveida dēli. Netiek izmantota papīra nauda, vietā tiek izmantots kredītkartes ar elektronisko ierīci, kas arī aizstāj iespēju kartītes, kā arī tā rada skaņas efektus un mūziku atbilstoši spēles notikumiem.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlās savu kauliņu un novieto to uz sākuma lauciņa (GO). Kauliņi ir interesantāki nekā parastajā Monopoly. Kad tas tiek izdarīts, katrs paņem karti tādā pašā krāsā kā kauliņš. Uz kartes ieskaita 15M. Katrs gājiena sākumā met kauliņus un dodās tik norādītos lauciņus uz priekšu.

Lauciņi:

  1. Īpašuma lauciņš – a) ja tas pieder tev, nekas nav jādara; b) ja tas pieder pretiniekam, tad jāmaksā norādītā summa; c) Ja nepieder neviena, tad to var iegādāties; d) Ja nepieder nevienam un nevēlies iegādāties, tad tā iet uz izsoli.
  2. Nodokļu lauciņš – jāmaksā norādītā summa.
  3. Free parking (Bezmaksas lauciņš) – nevajag darīt neko.
  4. Zone space ( melnais zonas lauciņš) – šie lauciņi aizvieto parastā Monopoly sabiedrisko fondu un iespēju lauciņu. Tā vietā tev uz elektroniskās ierīces jānospiež vidējā poga, uz ekrāniņa parādīsies visas zonas un tev ir jānozpiež uz tās kuras tu stāvi. Tad uzrādīsies teksts kurā tev pateiks vai saņem naudu, vai maksā.
  5. Go to jail (Dodies uz cietumu) – tāpat kā klasiskajā Monopoly, dodies uz cietumu nešķērsojot start (sākuma) lauciņu.

Spēles mērķis: Iegūt vairāk īpašumus, lai būtu lielāki ienākumi.

Spēli uzvar: Bagātākais spēlētājs.

Papildus informācija

Gads

2009

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-6