Izpārdošana!

Monopoly Junior: Party

10.99

-42%

Nav noliktavā

Ideāla maza spēle, lai bērni pierastu pie klasiskās Monopola spēles tēmas. Viņi iemācīsies skaitīt un pārvaldīt naudu. Viņi arī izklaidēsies, vācot savas mīļākās ballīšu kartītes, pakustinot kēksus un atverot pārsteiguma ballīšu kastīti. Mājiņu vietā ir dāvaniņas. Spēles vidū stāv ballīšu kaste, kurā spēles laikā tiek ievietota nauda, kuru jebkurš var dabūt uzkāpjot uz noteiktā lauciņa. Spēlē naudas vienība ir ļoti maza – 1 Monopoly naudiņas vienība, tāpēc ar to rīkoties nav sarežģīti.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlās savu kauliņu un novieto uz starta lauciņa (GO). Tiek samaisītas iespējas kartiņas un novietotas uz spēles galda. Katram spēlētājam izdala noteikto skaitu naudas. Katrs spēlētājs paņem 8 savas krāsas dāvaniņas. Tiek izvēlēts viens baņķieris, kurš visu spēli būs atbildīgs par naudiņām. Spēli sāk spēlētājs kurš uzmet lielāko ciparu.

Met matamo kauliņu un jāiet noteikto skaitu uz priekšu. Ja uzmetat ‘?’, tad jāņem iespējas kartiņa un jādara norādītā darbība.

Lauciņi:

Balīte bez dāvanas (Party with no present) – Ja uzkāp uz šī lauciņa, tad ir jāiegādājas balīte! Jāsamaksā noteiktais skaits un jāpaņem tā īpašuma kartiņu un jānovieto viena no savām dāvanām uz tā lauciņa.

Balīte ar dāvanu (Party with present) – Ja uzkāp uz šī lauciņa, tad ir jāmaksā pretiniekam noteiktais skaits, bet, ja tas pieder pašam, tad ir jāizbauda sava balīte!

Go – Katru reizi kad pārejat pāri saņemat 2M.

Iespēja (Change) – Jāpaņem kartiņa un jādara norādītais uz kartiņas, ja jāmaksā, tad nauda jāliek ir kastītē kura atrodas spēles vidū.

Balīšu kastīte (Party box) – Ja uzkāp uz šī lauciņa, tad saņem visu naudu kura ir kastītē.

Apmeklējums (Just Visiting) un bezmaksas stāvieta (Free parking) – Neko nedara.

Ej uz cietumu (Go to jail!) – Nekavējoties dodies uz cietumu, nesaņemot 2M. Nākamajā gājienā samaksā 1M un vari turpināt spēli.

Spēles mērķis: Pēc iespējas iegūt vairāk naudas.

Spēli uzvar: Spēlētājs kuram ir visvairāk naudas, tajā momentā kad jebkurš cits bankrotē.

Papildus informācija

Gads

2011

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-4