Monopoly Fortnite
24.99 12.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Monopoly Fortnite

12.99

-48%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Lai spēlētu Monopoly: Fortnite, izvēlies varoni, paņemot vienu no 27 izskatiem. Laiks cīņai! Metamais kauliņš ļauj spēlētājiem pacelt dzīvības paciņas, būvēt sienas un izdarīt bojājumus pretiniekiem. Katru reizi, kad spēlētājs pāriet pāri starta lauciņam, tas uzsāk Vētru – izvairies no tās vai pazaudē dzīvības punktus. Līdzīgi, kā Fortnite videospēlē, pēdējais atlikušais spēlētājs uzvar!

Spēles gaita: Spēlētāji izvēlas savu tēlu un novieto to uz sākuma lauciņa (GO). Gājiena sākumā met abus kauliņus Kustas noteikto skaitu uz priekšu. Un dari vienu no darbībām, ko uzmeti ar otru kauliņu. Uz īpašā kauliņa ir: HP zīmīte – Kad uzmet šo, dabū + 2HP; Tēmeklis – Kad uzmet šo, izvēlies vienu spēlētāju savā laukuma līnijā, kurš maksā vienu HP bankai. Mīna – Kad uzmet šo, tad visi spēlētāji zaudē vienu HP un tiek nobrucinātas visas sienas; Ķieģelis – Drīkst novietot sienu uz jebkura lauciņa, uz kura tu biji uzkāpis.

Spēles galda lauciņi:

Unclaimed Locations (Brīvie lauciņi) – Kad uzkāp uz jebkura lauciņa kurš nepieder nevienam spēlētājam, saņem to bez maksas. Paņem vietas kartiņu.

Collect Colour sets! (Savākti krāsu īpašumi) – Ja spēlētājam ir savāktas abas īpašuma kartiņas, tad, uzkāpjot uz tiem, spēlētājs saņem + 2HP.

Locations claimed by other players (īpašumi, kuri pieder citam spēlētājam) – Ir jāmaksā norādītā summa.

Locations taken by the storm (īpašumi kurus ir pārņēmusi vētra) – Jāpaskatās storm kartiņa un jāmaksā norādītais skaits.

GO (Starta lauciņš) –  Pārejot pāri, saņem 2HP. Ja uz tā ir storm kartiņa, tad nesaņem 2HP, bet izlasi, kas rakstīts uz tās kartiņas.

Spēles mērķis: Pēc iespējas ilgāk izdzīvot.

Spēli uzvar: Pēdējais spēlētājs, kurš izdzīvojis.

Papildus informācija

Gads

2018

Stāvoklis

8/10 (Kastei nelieli bojājumi, Trūkst: 1 HP kauliņš un 1 Storm kartiņa)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-7

BGG info

NosaukumsMonopoly: Fortnite (2018)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.00]
BGG Novērtējums5.22
Player Count (Recommended)2-7 (3-7)
DizaineriUncredited
MāksliniekiUncredited
IzdevējsEpic Games and Hasbro
Spēles elementiPlayer Elimination