Izpārdošana!

Men Are from Mars, Women Are from Venus

9.99

-38%

Nav noliktavā

Reiz sensenos laikos vīrieši bija no Marsa un sievietes no Venēras. Uz savām planētām viņi visi iemācījās domāt un uzvesties dažādi. Kādu dienu vīrieši un sievietes nokļuva uz zemes un atklāja cits citu, taču aizmirsa, no kurienes ir nākuši. Un tieši šeit, uz Zemes, vīriešiem un sievietēm ir jāatceras savas atšķirības, jāciena tas un jāiegulda smags darbs, lai saprastos.

Džona Greja grāmatas “Vīrieši ir no Marsa, Sievietes – no Venēras” iedvesmota, šī spēle ir aizraujošs, apgaismojošs veids, kā uzzināt, ko tu zini par atšķirībām starp vīriešiem un sievietēm – vai vismaz, ko tu domāji, ka zini.

Spēles gaita: Sadalās komandās, sievietes pret vīriešiem. Komandas apsēžās pretī viens otram. Katra komanda novieto sev priekšā balsošanas ierīces (vīrieši sarkano, sievietes zilo). Katrs paņem savu kauliņu un novieto uz starta pozīcijām. Komandas paņem balsošanas kauliņus. Tiek novietotas kartiņas, tā, lai abas komandas tās var sasniegt. Kartiņas ir 7 kategorijās.

Sievietes sāk pirmās, ja piekrīt vīrieši, ja nē, tad met monētu. Katra komanda izvēlās vienu spēlētāju kurš uzdod jautājumu un atbild uz to. Pirmais kartiņas lasītājs ceļ kartiņu no pretājā dzimuma kaudzītes, kā arī nolasa atbilžu variantus. Lasītājs atzīmē atbilžu variantu, bet to nerāda nevienam.

Balsošanas ierīces atbildes:

  • a,b,c – kāds no nosauktajiem variantiem.
  • Ala un aka (Cave/Well) – Izmanto, kad nevēlās atbildēt uz šo jautājumu vai jebkura no atbildēm nav patikusi.

Pēc atbildes atzīmēšanas, citi spēlētāji apspriežās un kopā izlemj kura atbilde varētu būt īstā. Tad novieto balsošanas kauliņus uz viena vai vairākām iespējamām atbildēm. Balsis var sadalīt jeb uzlikt uz 3 iespējamiem atbilžu variantiem. Kad tas ir izdarīts, tiek parādīta pareizā atbilde. Katra komanda pakustina savu kauliņu uz priekšu tik reizes, cik tika pareizi novietoti atbilžu variantu kauliņi, piemēram: ja 2 no 3 ir novietoti uz viena lauciņa, tad iet 2 lauciņus uz priekšu un tml. Tad paņem pretējā komanda lapiņu un turpina spēli.

Marsa tikai/ Venēras tikai kartiņas (Mars only/Venus only cards) – Ja dabū tādu kartiņu, tad nolasa jautājumu kā parasti, bet atbild tikai tā komanda kuras kartiņa tika izvilkta, piemēram: sievietei izvelkot venēras tikai kartiņu, tad atbildi sniedz tikai sievietes. Un atbilde var būt tikai viena, jeb drīkst novietot 3 balsošanas kauliņus uz vienu no atbildēm. Ja sakrīt ar atbildi, tad kustina 3 lauciņus uz priekšu. Ja nesakrīt, tad pretējā komanda pakustina 3 lauciņus uz priekšu.

Katrai komandai ir savs čips, to var izmantot vienreiz. Tas dod iespēju sareizināt ar 2 savu punktu skaitu, piemēram: ja uzmini 3 pareizi, vari iet 6 lauciņus uz priekšu.

Spēles mērķis: Uzminēt vairāk atbildes uz jautājumiem jeb labāk zināt par savas komandas biedriem, kā arī par pretiniekiem.

Spēli uzvar: Komanda kura pirmā sasniedz zemi.

Papildus informācija

Gads

1998

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

4+