Lost Valley of the Dinosaurs
49.99 24.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Lost Valley of the Dinosaurs

24.99

-50%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Tu esi atradis senas diagrammas zudušai ielejai. Tas liecina, ka reiz ieleju apdzīvoja neganta iezemiešu cilts, kas bija savākusi milzum daudz dārgumu un izmantojusi nešpetnus dinozaurus, lai to aizsargātuNeviens cilvēks tagad neapdzīvo ieleju, un diagramma rāda, kadārgumi joprojām ir paslēpti templī ielejas augšgalā, bet dinozauri vēl ir turIelejas un tās dārgumu noslēpums ir nozagts, un tu zini, ka citas ekspedīcijas pašlaik dodas ceļā, lai atklātu zaudēto ielejas noslēpumuIelejā ieplūst vulkāns, kas gadsimtiem ilgi dārd un draud ieskaut ieleju lavāSacensības ir iesākušās – kurš uzvarēs pasakainās tempļa bagātības un kurš nomirs ejot tām pakaļ? Spēlei ir gan īsā, gan garā versija.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlās 4 savas krāsas kauliņus un novieto tos pie viena no ieejas lauciņiem (Entry/Exit). Visi spēlētāji met kauliņu – tas, kurš uzmet lielāko skaitu sāk spēli, nākamais pulksteņa rādītāja virzienā. Vienmēr gājiena sākumā: Izvelk kartiņu un to skaļi nolasa un dara norādītās darbības. Pēc tam novieto to pie izmantoto kartīšu kaudzītes, izņemot, ja to vajag saglabāt. Drīkst mest 1 kauliņu, ja pie tevis nav dārgumi, bet 2, ja pie tevis ir dārgumi. Gājiena laikā var kustināt 1 no 4 saviem kauliņiem. Ja kusties pa upi vai purvu, vai kāp ārā no ūdens, nav jāmet kauliņš, bet gan jāiet viens lauciņš uz priekšu.

Spēlētāju kauliņi (Explorers) – Katrs spēlētājs var ieiet un iziet no alejas ar jebkuru no 4 bultām. Spēlētājs var iet uz jebkuru pusi, ne vairāk kā vienu reizi gājienā.

Spēles mērķis: Īsajai spēlei – Būt pirmajam, kurš iegūst vienu monētu. Garajai spēlei – Būt pirmajam, kurš iegūst trīs monētas.

Spēli uzvar: Pirmais spēlētājs, kurš savāc noteikto monētu skaitu.

Papildus informācija

Gads

1991

Stāvoklis

9/10 (Trūkst viena monēta.)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-4

BGG info

NosaukumsLost Valley of the Dinosaurs (1985)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.23]
BGG Novērtējums6.25
2-4
DizaineriJulian Courtland-Smith and Tonie Courtland-Smith
MāksliniekiJulian Courtland-Smith and Jerker Eriksson
IzdevējsAlga, Borras Plana S.A., Crown & Andrews Ltd. and Waddingtons
Spēles elementiBias, Chaining, Events, Grid Movement, Hexagon Grid, Moving Multiple Units, Pick-up and Deliver, Player Elimination, Race, Roll / Spin and Move, Static Capture and Take That