Logo: What Am I?
23.99 11.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Logo: What Am I?

11.99

-50%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Spēlētāji apraksta, zīmē un min brendus un produktus, kas parādīti uz kartiņām. Pirmais spēlētājs vai komanda, kas sasniedz spēles galda centru, uzvar.

Šis spēles izlaidums ir bērniem draudzīgs, tādēļ tam ir mazāks ieteicamais vecums.
P.S. Daļa no šiem brendiem un logo nav Latvijā pieejami, taču lielākā daļa ir atpazīstama.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlas savas krāsas kauliņu un novieto to uz starta pozīcijas. Vecākais spēlētājs sāk spēli vai pēc vienošanās. Visi spēlētāji sāk uz starta lauciņa un pirmajā gājienā apraksta izvilkto lapiņu. Spēlētājs apraksta lapiņu – ja kāds uzmin, tad tiek mests metamais kauliņs un aprakstītājs un minētājs paiet noteikto skaitu uz priekšu, bet katrs met atsevišķi. Ja neviens neuzmin, tad nekustas neviens uz priekšu.

Lauciņi: 

  • Jautājuma zīmes lauciņš (The picture side) – Tiek parādīts attēls un ir jāuzmin nosaukums. Ja ir kāds ‘hints’, tad tas ir jānolasa pirms tiek parādīts attēls. Drīkst atbildēt tikai ar: jā, nē vai varbūt.
  • Zīmēšanas lauciņš (The draw) – Spēlētājs var izlemt, kuru no 2 vārdiem zīmēs. Nedrīkst zīmēt burtus, bet drīkst zīmēt tās firmas logo, piemēram: Ja ir vārds Mercedes, tad var zīmēt tā logo.
  • Aprakstīšanas lauciņš (Describe) – Jāapraksta par visiem 3 kartiņas norādītajām lietām, līdzīgi kā Alias, kurā jāstāsta par lietu, bet nedrīkst pieminēt vārda sakni, parādīt ar kustibām un tml. Lai stāstītājs varētu mest metamo kauliņu, tam jāizdara viss, lai tiek uzminēti visi 3 vārdi.

Spēles mērķis: Uzminēt vairāk logo.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kurš pirmais nonāk finišā.

Papildus informācija

Gads

2012

Stāvoklis

9/10 (Kastei nelieli bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

3-6

BGG info

NosaukumsLogo: What Am I? (2012)
Grūtības līmenisĻoti viegls [0.00]
BGG Novērtējums4.38
Player Count (Recommended)3-6 (Unset)
DizaineriUncredited
MāksliniekiUncredited
IzdevējsDrumond Park Ltd.
Spēles elementiUncredited