Izpārdošana!

Lexico

5.99

-45%

Nav noliktavā

Unikāla vārdnīcas spēle – tagad angļu valodas mācīšanās ir tīrā izprieca. Lexico ir iekļauti deviņi tūkstoši parasti sastopamu vārdu, kas sadalīti piecās grupās: cilvēks, apkārtējā vide, daba un vaļasprieki, zinātne un tehnoloģija, kā arī bieži lietojami vārdi. Trīs grūtības pakāpes ļauj katram dalībniekam spēlēt atbilstoši savai valodas prasmei. Šī ir spēle, kuru var spēlēt visa ģimene kopā, vienlaikus apgūstot valodas.

Spēles gaita: Spēlētāji pirms spēles nolemj, no kuras uz kuru valodu tulkos, grūtības līmeni un cik vārdu jāatmin, lai uzvarētu. Sadala kartiņas 5 kaudzītēs atbilstoši krāsai.
Spēli sāk jaunākais dalībnieks. Met kauliņu – tas norāda, kuras tēmas kartiņa tiks izvēlēta. Ja uzmet 6, tad spēlētājs pats var izvēlēties tēmu:

  1. Daba un vaļasprieki (zaļš)
  2. Zinātne un tehnoloģija (zils)
  3. Cilvēks (brūns)
  4. Bieži lietojami vārdi (dzeltens)
  5. Apkārtējā vide (sarkans)

Cits dalībnieks lasa vārdu, kas ir uz kartiņas atbilstošajā grūtības līmeni. Ja spēlētājs, kas min, iepriekš nav atminējis vārdu šajā tematā, tad min A vārdu. Ja ir atminējis vienu, tad min B vārdu, utt. Ja spēlētājs pārtulko pareizi, viņš saņem kartīti. Kartīšu skaits norāda pareizi uzminēto vārdu skaitu. Ja spēlētājs uzmet tā temata numuru, kurā viņš jau ir pārtulkojis nepieciešamo vārdu skaitu, tad gājiens beidzas.

Spēles mērķis: Pareizi tulkot dotos vārdus no latviešu valodas uz angļu vai otrādi.

Spēli uzvar: Spēlētājs kurš katrā tematā ir atminējis nepieciešamo vārdu skaitu.

Papildus informācija

Gads

2008

Stāvoklis

9/10 (Kastei nelieli bojājumi)

Valoda

Latviešu/angļu

Spēlētāju skaits

2-8

BGG info

NosaukumsLexico LV-ENG (2009)
Grūtības līmenisĻoti viegls [0.00]
BGG Novērtējums4.33
Player Count (Recommended)2-4 (Unset)
Dizaineri(Uncredited)
MāksliniekiUncredited
IzdevējsTactic
Spēles elementiUncredited