Izpārdošana!

Labyrinth

12.00

-45%

Nav noliktavā

Labyrinth ir aizsācējs sava žanra spēlēm. Uz spēles galda ir fiksēti lauciņi, kurus nevar izkustināt. Pārējos lauciņus izvieto un kustina spēlētāji. Viens lauciņš vienmēr paliek labirinta ārpusē un spēlētāji izmanto šo lieko lauciņu, kustinot visu rindu vai kolonnu un izspiežot atlikušo lauciņu ārā no laukuma. Tas būs jāizmanto nākamajam spēlētājam.

Spēlētāji pārvietojas pa kustīgajiem labirinta ceļiem, lai sakrātu dažādus dārgumus. Šo spēli var ātri apgūt un tā ir lieliska spēle bērniem, taču to var spēlēt arī pieaugušie, izmantojot stratēģiju un dažādus taktiskus gājienus.

Spēles gaita: Samaisa ceļa lauciņus un nejauši izvieto tos, aizpildot visu spēles laukumu. Pāri jāpaliek vienam lauciņam. Samaisa 24 dārgumu kartiņas un izdala tās vienādi visiem spēlētājiem. Spēlētāji novieto savas dārgumu kartiņas sev priekšā, ar attēlu uz leju, pašiem tās neredzot. Katrs spēlētājs izvēlas vienu kauliņu.

Spēlētājs pagriež savu pirmo dārgumu kartiņu un dara visu, lai nokļūtu līdz šim dārgumam. Gājiens sastāv no divām daļām – rindas vai kolonnas pabīdīšana ar lieko lauciņu un sava spēles kauliņa pakustināšana. To var darīt jebkādā attālumā, kamēr ir iespējams bez pārtraukuma aiziet no sākumpunktu līdz galapunktam. Gājiens ir galā un ir kārta nākamajam spēlētājam. Nākamo dārgumu kartīti drīkst pagriezt tikai, kad ir iegūts tekošais dārgums.

Spēles mērķis: Sakrāt visus dārgumus, kas ir uz kartiņām.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kas sakrājis visus sev nepieciešamos dārgumus un atgriezies sākuma pozīcijā.

Papildus informācija

Gads

1988

Stāvoklis

8/10 (Trūkst noteikumi un kastei redzmi bojājumi)

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā īpaši nemaina spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

1-4