Izpārdošana!

Kittens in a Blender

10.99

-27%

Nav noliktavā

Tev ir samaitāts prāts. Es neticu, ka tu tiešām vēlies ielikt šos mīlīgos kaķēnus blenderī! Bet tā laikam nav mana lieta. Varbūt tev vairāk patīk suņi. Protams, kaķēni pēc dabas ir ziņkārīgi, bet kad tie nokļūst virtuvē, pārpildītā ar bīstamām lietām, tieši tev viņi būs jāizglābj.

Šī ātrā kāršu spēle liek spēlētājiem piestrādāt, lai izglābtu visus savus kaķēnus, pirms notiek neiedomājamais. Bet dažreiz vienīgas veids, kā izglābt savu vērtīgo kaķēnu bariņu, ir ļaut tiem pašiem iemācīties, kāpēc nekad nevajadzētu spēlēties blenderī!

Spēles gaita: Tiek novietotas kastītes. Vienā no tām ievieto blendera kartiņu un otrā kastītes kartiņu (Box card). Katrs spēlētājs izvēlās krāsu: sarkanu, zaļu, zilu vai dzeltenu. Katrā krāsā ir 16 kaķīši. Tās krāsas kaķēnus, kuri nepiedalās spēlē, jānoņem no spēles. Tiek samaisītas kartiņas. Katrs spēlētājs paņem 6 kartiņas.

Tam, kuram ir visvairāk savas krāsas kaķīši, sāk spēli. Savā gājienā jāizspēlē 2 kartiņas. Katrai kartiņai ir sava nozīme. Spēle turpinās līdz kamēr visas 16 Blend un Blend/Pulse kartiņas tiek izspēlētas.

Kartiņas:

  1. Kaķēni (Kittens) – Kad izspēlē šo kartiņu, tu to vari novietot: blenderī, spēles vidū vai kastē. Var izspēlēt jebkuras krāsas kaķēnu.
  2. Kaķēni kustībā (Kitties on the move (6 of each #1-3)) – Kad izspēlē šo kartiņu, pārvieto jebkuru kaķēnu vai kaķēnus līdz tik, cik ir norādīti uz kartiņas. Viens gājiens ir, ja kaķēnu pārvieto: no blendera uz laukuma; no laukuma uz kasti vai no kastes uz laukuma.
  3. Samaisīt (Blend) – Kad izspēlē šo kartiņu, tad aktivizē blenderi. Visi kaķēni, kuri ir blendera kastē, tiek novietoti zem blendera kartiņas un vairs nepiedalās spēlē. Visi kaķēni kuri ir otrā kastē tiek izglābti un novietoti zem kastes kartiņas. Visi kaķēni, kuri ir uz spēles laukuma, tiek pārvietoti uz blendera kastīti, bet paliek virs blendera kartiņas.
  4. Samaisīt/pulsācija (Blend/Pulse) – Kad izspēlē šo kartiņu, tās darboja tāpat kā Blend kartiņas, bet var izmantot arī, lai atceltu blendera kartiņu. Lai izmantotu to kā blendera apstādināšanu, tā ir jāizpēlē uzreiz, kad pretinieks noliek Blend kartiņu. Kartiņu izspēlē noliekot sev priekšā un pēc tam jāpaceļ līdz 6 kartiņām.
  5. Suns virtuvē (Dog’s in the kitchen(2 left, 2 right)) – Kad izspēlē šo kartiņu, visi spēlētāji padod visas savas kārtis spēlētājam, kas ir virzienā, uz kuru skatās suns uz kartiņas. Tad visi spēlētāji paceļ kartiņas tā, lai rokā būtu sešas.
  6. Kaķēni blenderī (Kittens in the blender) – Kad izspēlē šo kartiņu, tad visus kaķēnus no kastes un spēles laukuma ievieto blenderī.
  7. Šie kaķēni ir blenderī (These kittens in the blenders) – Kad izspēlē šo kartiņu, izvēlies krāsu un pārvieto visus tās krāsas kaķēnus uz blenderi. – no kastes un laukuma.
  8. Kaķēni uz laukuma (Kittens on the counter) – Kad izspēlē šo kartiņu, tad pārvieto visus kaķēnus no blendera un kastes uz laukumu.
  9. Kaķēni kastē (Kittens in the box) – Kad izspēlē šo kartiņu, tad pārvieto visus kaķēnus no blendera un laukuma uz kasti.

Punktu skaitīšana: Kad visas Blend un Blend/Pulse kartiņas tiek izspēlētas, spēle beidzās. Katrs kaķēns zem kastes kartiņas skaitās kā 2 punkti. Katrs kaķēns zem blendera kartiņas skaitās kā -1 punkts.

Spēles mērķis: Izglābt savus kaķēnus! Un aizsūtīt pēc iespējas vairāk pretinieku kaķēnus uz blenderi.

Spēli uzvar:  Spēlētājs ar visvairāk punktiem.

Papildus informācija

Gads

2013

Stāvoklis

10/10

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-4