Izpārdošana!

Hotel Tycoon

8.50

-66%

Nav noliktavā

Hotel Tycoon ir Monopolam līdzīga spele, kurā spēlētāji cenšas iegādāties un uzbūvēt pasaulē labākās viesnīcas un sacensties par viesiem.

Veiksmīgas viesnīcas pamatā ir trīs priekšnosacījumi – zeme, uz kuras tā uzbūvēta, māju skaits un ieejas, pa kurām viesi iebrauc viesnīcā. Tas viss tiek pirkts atsevišķi. Līdzīgi kā Monopolā, naudu var nopelnīt, ja pretinieks uzkāpj uz tavas viesnīcas ieejas. Jo tev ir dārgāka viesnīca, jo vairāk naudas viesis tev samaksās. Par naudu var iegādāties papildinājumus esošajām viesnīcām, pērkot jaunas ieejas. Tāpat, to izmanto, lai maksātu citiem spēlētājiem, uzkāpjot uz viņu viesnīcu ieejām.

Spēles gaita: Spēlētāji izvēlas, kurš būs banķieris. Tiek izdalīti 12,000$ katram spēlētājam. Katrs spēlētājs paņem lidmašīnu un novieto to uz start lauciņa. Spēli sāk jaunākais spēlētājs vai pēc vienošanās.

Gājiena sākumā met matamo kauliņu un iet noteikto skaitu uz priekšu. Divi spēlētāji nevar stāvēt uz viena lauciņa, kā piemēram: ja spēlētājs uzkāpj uz lauciņa, uz kura jau stāv cits spēlētājs, tad jāiet uz nākamo lauciņu. Ja uzmet 6, tad dabū papildus gājienu.

Lauciņi:

  • Nopirkšanas lauciņš (Buying space) – Uzkāpjot uz šī lauciņa, tu vari iegādāties īpašumu, tikai tādu kurš atrodas teritorijā, uz kuras uzkāp. Katrā gājienā var nopirkt vienu teretoriju. Teretorijas cena ir norādīta uz kartiņas. Ja tu uzkāp uz teritorijas, kuru ir aizņēmis pretinieks, bet uz tās nav uzbūvēta neviena māja, tad tu vari to iegādāties no spēlētāja un pretinieks nedrīkst nepārdot to!
  • (Planning permission) – Ja uzkāp uz šī lauciņa, drīkst mēģināt iegādāties kādu īpašumu, neatkarīgi no tā, vai stāvi blakus attiecīgajai teritorijai. Taču pirms pirkšanas ir jāmet speciālais kauliņš (skatīt zemāk)
  • Ēka bezmaksas (Building for free) – Ja uzkāp uz šī lauciņa, tad vari pievienot vienu viesnīcu uz jebkuras teritorijas, bez maksas.
  • Bezmaksas ieeja (Free entrance) – Ja uzkāp uz šī lauciņa, tad pievieno vienu ieeju savai viesnīcai, bez maksas.

Speciālais metamais kauliņš, met katru reizi, kad vēlās celt jaunu celtni:

  • Sarkans – Ja uzmet šo krāsu, tad būvatļauja nav saņemta.
  • Zaļš – Ja uzmet šo krāsu, tad būvatļauja ir saņemta.
  • H (free/ bezmaksas) – Ja uzmet šo burtu, tad vari izvēlēties celtni un to dabūt bezmaksas.
  • 2 (Double/dublis) – Ja uzmet šo ciparu, tad arī ēkas iegāde ir obligāta, bet jāmaksā dubultā tās summa.

Katru reizi, kad pāriet pāri sarkanajai līnijai, saņem 2,000$ no bankas.

Dzeltenā līnija: Katru reizi, kad pārej pāri, tu vari nopirkt tik viesnīcu ieejas, uz cik dažādām zemēm tev ir vismaz viena viesnīca.

Spēles mērķis: Pēc iespējas vairāk iegūt naudu un izputināt pretiniekus.

Spēli uzvar: Pēdejais spēlētājs, kurš paliek spēlē vai tas, kuram vairāk naudas.

Papildus informācija

Gads

2014

Stāvoklis

7/10(Trūkst: 1 spēlētāju kauliņš – lidmašīna, 1 ieeja un kastei nelieli bojājumi)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-4