Hedbanz Act Up!

Hedbanz Act Up!

9.99

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

“Hedbanz Act Up!” spēlē katram spēlētājam ap pieri ir stīpa, uz kuras ir uzstiprināta kartīte. Ir jāmēģina uzminēt, kas ir rakstīts uz savas kartiņas, pamatojoties uz citu spēlētāju sniegtajām norādēm. Tas nozīmē, ka pārējie spēlētāji var sniegt norādes tikai ar kustībām jeb mēmais šovs. Kā arī, var spēlēt ar vārdiem, kad ir nevis jārāda, bet gan jāskaidro tā cilvēka kartiņu.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlās savu galvas stīpu, paņem vienu no krāsas kartiņām, lai atcerētos kādā krāsa ir pašam un 12 kauliņus. Samaisa vārdu kartiņas un novieto spēles vidū. Katrs spēlētājs neskatoties paņem vienu kartiņu no kaudzītes. Spēli sāk viens no spēlētājiem. Tas paņem kauliņu un uzmet to. Kāda krāsa izkrīt, tam cilvēkam būs jābūt aktierim. Uz kartiņām var būt rakstīts: persona, vieta vai lieta. Tad tiek pagriezts taimeris un sākas spēle. Ja spēlētājs uzmet savas krāsas kauliņu, tad visiem ir jārāda kopā. Minētājam un aktierim abiem ir jānovieto viens kauliņš bankā.

Ja minētājs uzmin un laiks ir vēl palicis, tas uztiprina sev jaunu kartiņu un turpina minēt. Ja minētājs neuzmin, tad kartiņa paliek uztiprināta uz viņa galvas stīpas un varēs turpināt minēt nākamajā gājienā. Par katru uzminēto kartiņu tiek noņemts viens kauliņš.

Spēles mērķis: Pēc iespējas vairāk uzminēt vārdus.

Spēli uzvar: Spēli uzvar spēlētājs, kas tiek vaļā no visiem saviem tokeniem. Ja ir neizšķirts, tad gan minētējs, gan aktieris dala uzvaru!

Papildus informācija

Gads

2013

Stāvoklis

10/10 (Jauns)

Valoda

Angļu

Spēlētāju skaits

2-6

BGG info

NosaukumsHedbanz Act Up! (2013)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.00]
BGG Novērtējums5.92
Player Count (Recommended)2-6 (Unset)
DizaineriPeter MacIver
MāksliniekiUncredited
IzdevējsSpin Master Ltd.
Spēles elementiActing