Hangman
16.99 4.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Hangman

4.99

-71%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Klasiskās karātuves. Šī ir klasiskā burtu minēšanas spēle ar plastmasas turētājiem, kuros var novietot burtus un kas norāda pretiniekam, cik tālu viņš ir no zaudējuma.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlās savu laukumu un paņem pretējās krāsas burtus. Spēlētājs izveido vārdu, to novieto uz spēles laukuma ar burtiem pret sevi. Pretinieks sauc pa burtam – ja tas ir vārdā, tad atklāj to, bet, ja nav – tad pagriež cilvēciņa tēla ķermeņa daļu, līdz kamēr ir izveidojies cilvēks vai tiek atminēts vārds.

Spēles mērķis: Pēc iespējas ātrāk uzminēt vārdu.

Spēli uzvar: Spēlētājs, kurš uzmin vārdu.

Papildus informācija

Gads

1977

Stāvoklis

6/10 (Mazliet bojāti spēles laukumi un lieli bojājumi spēles kastei)

Valoda

Angļu un Vācu

Spēlētāju skaits

2

BGG info

NosaukumsHangman (1976)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.11]
BGG Novērtējums4.22
2
Dizaineri(Uncredited)
MāksliniekiTaavi Oolberg and Inna Semadar
Izdevējs(Public Domain), Alga, Cardinal, Falomir Juegos, Fundex, Funville Games, Game Factory, Game Office, Goldmerk, Grafix Travel Games, Hasbro, International Playthings, Inc., King International, Korea Boardgames Co., Ltd., Magnetic Poetry Inc, MB Giochi, MB Jeux, MB Juegos, MB Spellen, MB Spiele, Melissa & Doug, MIKA, Milton Bradley, New Entertainment Ltd, Nilco S.A., Parker Brothers, Patch Products, Paul Lamond Games Ltd, Peter Pan Playthings, Pressman Toy Corp., The Purple Cow, Randtoy, Schaper, Schmidt Spiele, StirlingFox, Toyster, Trends International and World Games
Spēles elementiDeduction