Izpārdošana!

Hands Down

9.99

-47%

Nav noliktavā

Ļoti ātra action spēle, kuras mērķis ir izspēlēt pēc iespējas vairāk kāršu pārus izmantojot Slam-O-Matic roku. Pēdējais spēlētājs, kurš uzsit pa šo plastmasas roku pēc tam, kad ir izspēlēts pāris, zaudē vienu kārti no savas rokas.

Spēles gaita: Katrs spēlētājs izvēlas, ar kādas krāsas roku vēlas spēlēt. Viens spēlētājs samaisa kārtis un izdala katram spēlētājam 4 kārtis. Atlikušās novieto maliņā, tā lai visi varētu tās pacelt. Spēlētāji apskata savas kārtis, bet tās nerāda nevienam citam. Spēlētājs pa kreisi no kāršu dalītāja sāk spēli.

Gājiena sākumā paceļ vienu kārti no kāršu kaudzītes. Katras 2 vienādas kārtis veido pāri, piemēram: divi 3 vai divi 10. Ja tev sanāk rokās pāris, tad tev jāsaka “rokas lejā” (Hands Down) – tas nav obligāti un jāspiež savas krāsas roka. No pēdējā, kurš ir nospiedis savu roku tu paņem vienu kārti. Ja tev neveidojas neviens pāris rokās, tad jāsaka, ka izlaid gājienu. Ja beidzas kārtis no kāršu kaudzītes, tad gājiena sākumā japaņem kartiņa no jebkura spēlētāja. Ja sāc gājienu, bet tev nav nevienas kartiņas rokās, tad ir jāpaņem no kaudzītes 2 kartiņas. Spēle beidzās, kad visi pāri ir izlikti un, tad spēlētājs atklāj Joker kartiņu, kura dod + 2 punktus.

Spēles mērķis: Savākt pēc iespējas vairāk kārtis.

Spēli uzvar: Spēlētājs ar vairāk punktiem.

Papildus informācija

Gads

1988

Stāvoklis

8/10 (Trūkst viena kārts – 1/2 Joker, nelieli kastes bojājumi)

Valoda

Angļu (Bet nezinot to, tā nemaina spēles gaitu)

Spēlētāju skaits

3-4