Guess Who? – World Football Stars
16.99 12.99 Pievienot grozam
Izpārdošana!

Guess Who? – World Football Stars

12.99

-24%

Pieejams (-i) 1 spēles eksemplārs(-i)

Futbola pasaule satiek klasisko minēšanas spēli! Neimārs, Ronaldu, Vārdijs… Vai vari uzminēt, kurš ir tava pretinieka slepenais spēlētājs? Nofiksē slaideri uz savu mīļāko spēlētāju, bet centies neatklāties, tajā pašā laikā minot, kurš ir pretinieka spēlētājs. Spēlē ar kādu no 48 mūsdienu vai klasiskajām futbola zvaigznēm. Pārliecinies, ka uzdod pareizo “jā/nē” jautājumu, lai uzzinātu, ko ir izvēlējies tavs pretinieks!

Spēles gaita: Spēlētāji izvēlas, kuru no attēliem tie spēlē. Ierīces var sastiprināt kopā, lai sēdētu pretī viens otram, kā arī var katrs turēt rokās savu ierīci, bet tā, lai pretinieks neredzētu. Katrs spēlētājs izvēlas savu tēlu un uz tā uzslidina slaideri. Tiek attaisītas visas durtiņas. 

Jaunākais spēlētājs sāk spēli vai pēc izvēles. Katrs spēlētājs gājienā uzdod jautājumu, uz kuru var atbildēt ar Jā vai Nē, kā piemēram: ” Vai tavam tēlam ir blondi mati?”. Uzzinot atbildi, ir jāaizver visi lauciņi, kuri neatbilst atbildei. Spēli turpina, līdz kamēr spēlētājs zina atbildi jeb zina, kurš tēls ir pretiniekam.

Izaicinājuma spēle – Katrs spēlētājs izvēlas divus tēlus. Spēli spēlē līdzi kā klasisko, bet ir iespēja jautāt jautājumu pa abiem tēliem jeb: ”Vai abiem tēliem ir tumši mati?”. Ja tiek uzdots jautājums par vienu no tēliem, tad saņemot atbildi, nevar taisīt ciet durtiņas, jo otram tēlam var būt savādāka atbilde.

Spēles mērķis: Uzminēt pretinieka tēlu, pirms viņš to ir izdarījis.

Spēli uzvar: Par katru uzvarētu raundu spēlētājs pabīda savu slaideri par vienu punktu augstāk. Pirmais spēlētājsm, kurš savāc 5 punktus, uzvar spēli.

Papildus informācija

Gads

2016

Stāvoklis

9/10 (Kastei nelieli bojājumi)

Valoda

Angļu, bet nezinot to tā īpaši nemaina spēles gaitu.

Spēlētāju skaits

2

BGG info

NosaukumsGuess Who? (1979)
Grūtības līmenisĻoti viegls [1.10]
BGG Novērtējums4.83
2
DizaineriTheo Coster, Ora Coster and Theora Design
Mākslinieki(Uncredited) and Theora Design
IzdevējsCartamundi, Chad Valley Co Ltd., Crown Games, Editions ATLAS, Estrela, Falomir Juegos, Funville Games, Gamesformotion, Global Toys AB, Hasbro, IMC Toys, Korea Boardgames Co., Ltd., Lakeside, MB Giochi, MB Jeux, MB Juegos, MB peli, MB Spellen, MB Spiele, Milton Bradley, Müller Ltd. & Co. KG, Nilco S.A., Paul Lamond Games Ltd, Pavilion, Popular de Juguetes, Pressman Toy Corp., Simba Toys, Studio100, Teorema, Tomland, Top-Game, Trixy Games, Winning Moves France, Winning Moves Games (USA) and Winning Moves UK Ltd.
Spēles elementiDeduction and Memory