Izpārdošana!

Guess Who? Extra

11.99

-50%

Nav noliktavā

ir pati klasiskā Guess Who spēle, bet ar neskaitāmiem jautriem papildinājumiem. Šajā versijā nāk klāt jauni attēli.  Jaunums arī ir elektriskais taimeris, gaisma un skaņas.

Spēles gaita:

  1. Klasiskais ”Guess Who?” – Katrs izvēlās vienu tēlu, atzīmējot to ar atsēgas rāmīti un uzdot jautājums, kā piemēram: ” Vai tā ir meitene?” un tml. Pretiniekam ir jānospiež zilā vai sarkanā podziņa (zilā nozīmē – jā, bet sarkanā nozīmē – nē). Kad noskaidrota atbilde, ir jāaiztaisa liekos tēlus ciet. Un tad jāpaņem atsēga un jāieliek to pie tā tēla, kurš ir pretiniekam. Ja pretinieks uzmin tēlu, tad atskan speciāls signāls, kurš norāda par pareizu atbildi.
  2. Tick Tock Timer game – Katrs spēlētājs izvēlās vienu tēlu. Kad tas ir izdarīts, spēlētājs nospiež taimeri jeb vidējo pogu. Laika atskaite sākās nospiežot jebkuru pogu. Spēli spēlē tāpat kā klasisko jeb uzdodot jautājumus, bet ir jāpaspēj laikā atminēt. Spēle beidzas – 1. Ja kāds no spēlētājiem atmin pretinieka izvēlēto tēlu; 2. Ja beidzas laiks, tad ir iespēja katram tikai minēt – ja neviens neuzmin, tad spēle beidzas.

Spēles mērķis: Pēc iespējas ātrāk atminēt pretinieka tēlu.

Spēli uzvar: Tas, kurš ir atminējis vairāk tēlus.

Papildus informācija

Gads

2014

Stāvoklis

8/10 (Kastei nelieli defekti, trūkst noteikumi)

Valoda

Zviedru (Bet nezinot to, tā īpaši nemaina spēles gaitu)

Spēlētāju skaits

2